ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca marec 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 32 cm
  • Váha / Gewicht: 12 kg

 

Parťák TOMMY hľadá domov/sucht Zuhause


Tommy, narodený cca marec 2014, sa osamelo túlal v Šamoríne, prosil o jedlo ale ľudia ho len obchádzali. Našla sa však dobrá duša, ktorá nám ho nahlásila a tak sa Tommy dostal do bezpečia. I keď útulok nie je to čo by si zaslúžil, už nehladuje a nemrzne. Čaká na svoju druhú šancu, na človeka, ktorý mu ukáže, aké je to byť naozaj ľúbeným. Tommy je mladý, veselý, hravý, mojkavý psík, ktorému by sa ideálne bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom dnu. Isto by však neodmietol ani pohodlný gauč v byte, samozrejme s možnosťou dlhých prechádzok. Fenky mu neprekážajú, psíkov si vyberá individuálne. Vodítko ovláda, postroj, ani obojok mu problém nerobia. V útulku je od decembra 2014.


Tommy je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade, že hľadáte štvornohého kamaráta ne veľmi dlhé roky, a Tommy Vás zaujal, kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Tommyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
Heslo: TOMMY

 

1ab7 e33d

 TOMMY, geboren cca im März 2014, streute alleine in Samorin bettelte die Leute um etwas zu fressen aber die Menschen haben ihn nur über sehen... Aber dann fand ihn eine Gute Seele und hat ihn bei uns gemeldet und so fand Tommy seine Sicherheit. Tierheim ist nicht das was er verdient aber er friert nicht mehr und hat immer zu fressen. Er wartet auf seine zweite Chance auf einen Menschen der ihm zeigt wie ist es geliebt zu werden. Tommy ist jung, fröhlich, verspielt und liebt es gestreichelt zu sein. Er ist geeignet fürs leben auf hof aber mit ganzjährigen Zugang ins Haus. Er wurde auch sicher nicht eine bequeme Couch in einer Wohnung ablehnen mit regelmäßigen Spaziergengen. Mit Hündinnen hat er keine Probleme die Hunde wählt er individuell. Auf der Leine zu gehen meistert er bestens. Im Tierheim ist er von Dezember 2014.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand