ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

10. feb. 2020

Liam - R.I.P.

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca február 2013
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 63 cm
  • Váha / Gewicht: 30 kg

 

Zachránený úžasňák LIAM hľadá domov


Liam, narodený cca február 2013, k nám prišiel z obce Čalovec. Našiel sa uviazaný na reťazi, ku kombajnu, a žil tak vraj roky! po smrti jeho majiteľa. Susedia ho kŕmili ako sa dalo a tak našťastie prežil. Liam je po vyslobodení tak trocha stratený vo svete. Ešte nie celkom chápe, že svet existuje aj v širšom obvode ako dva metre :( Veľmi rád si zájde na prechádzku, ale všetko je pre neho nové a nepoznané. Na vodítku sa správa veľmi slušne, ale akonáhle ho vodítko potiahne, už robí kolečká, čo je psíkov na reťazi bežné. Je to ich jediná možnosť pohybu, stále dookola a dookola :( Ale už je dobre, teraz už len nájsť tú správnu rodinu, ktorá bude k Liamovi pristupovať láskavo a zo začiatku trocha aj trpezlivo. Je veľmi priateľský, oddaný a na človeka sa priam lepí. Je absolútne nenáročný, ale na pohyb a pohladenie si veru potrpí :) Hľadá si rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom a nie iba strážcom na dvore. Nie je zbytočne uštekaný, vlastne ani neviem, či som už počula jeho hlas :) Liam je veľmi dobrý psík a potreboval by čím skôr odísť z útulku. Momentálne má skôr "neutrálnu" povahu, všetko len preskúmava a nie vždy vie na danú vec/podnet má vôbec reagovať. Pri správnom prístupe z neho určite bude rodinný miláčik. Na psíkov ani fenky nereaguje, ale mačičky nemusí :) Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale potrebuje celoročný prístup k svojej ľudskej svorke :) Na svoju druhú šancu čaká od januára 2020.


Liam je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

Liam je zaradený aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Liama (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: LIAM

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand