ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: október 2012
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 58 cm
  • Váha / Gewicht: 32 kg

 

Zachránený BYRON hľadá domov


Byron, narodený v októbri 2012, nám bol nahlásený ako zlý, agresívny pes, ktorého chceli dať majitelia utratiť, lebo sa k nemu nevedeli už ani priblížiť :( Úprimne, keby Vás držali celý život na reťazi a nevšimli by si, že máte kus reťaze zaseknutý a už zarastený v nohe, nezúrili by ste?? Presne toto sa žiaľ Byronovi stalo. Vyslobodili sme ho, reťaz sa odstránila, rana zahojila a z Byrona sa stal prítulný medvedík :) Je to krotký maco, krásne komunikuje s človekom, "nechá si poradiť" :) Je tešivý, priateľský, spoločenský, ale nie je vhodný k začiatočníkom. Vzhľadom na jeho vek a minulosť, bude potrebovať človeka, ktorý mu stanová hranice a tak z neho urobí spokojného a vyrovnaného psa. Z vodítka mal zo začiatku trocha strach, nechcel byť zase uviazaný, ale rýchlo zistil, že vodítko znamená super prechádzku a odvtedy sa už aj teší :) Na spoločnosť feniek by si určite rýchlo zvykol, ale psíkov bude treba vyskúšať individuálne. Byron je dosť energický, tak si hľadá aktívnu rodinu, ktorá mu te prechádzky dopraje a bude sa mu dostatočne venovať. Naučí ho všetko zameškané a bude ho ľúbiť ako člena rodiny a nie štekača na dvore. Veľmi by si tento fešák zaslúžil zažiť skutočnú lásku a starostlivosť. Na svoju druhú šancu čaká od júla 2019.


Byron je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

Byron je zaradený aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Byrona (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: BYRON

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand