ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: 25.5.2011
  • Rasa / Rasse: nemecký ovčiak
  • Výška / Größe: 67 cm
  • Váha / Gewicht: 30 kg

 

Nechcený ZEUS hľadá domov


Zeus, narodený 25.5.2011, k nám prišiel z obce Tôň. Veľmi sme sa potešili, keď sme zistili, že je čipovaný a čip aj registrovaný. Hneď sme volali na uvedené telefónne číslo, kde nám pani oznámila, že to bude asi šteňa od nej, ktoré predala, ale netuší komu. Tak sme sa k majiteľovi nedopátrali a nezistili sme ako a prečo skončil tento úžasný pes na ulici. Zeus je nádherným predstaviteľom svojho plemena a jeho povaha je neopísateľná. Miluje ľudí, malý, veľkých, mladých aj starých, je mu úplne jedno kto ho škrabká a ku komu sa môže pritúliť :) Je neskutočne priateľský spoločenský, nekonfliktný a aj znášanlivý s inými psíkmi aj fenkami. Prechádzky má veľmi rád, na vodítku krásne poslúcha, je vidieť, že kedysi sa mu niekto aj povenoval. Zeus tak strašne lipne na človekovi, že v koterci dokáže celé dni preplakať aby ho niekto prišiel konečne pohladkať. Veľmi by si zaslúžil rodinu, ale takú, v ktorej bude plnohodnotným členom a nie len štekačom na dvore. Ako skoro každý nemecký ovčiak, tak aj Zeus má žiaľ dyspláziu na zadných nohách, takže v zime musí byť v teple. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale potrebuje celoročný prístup k svojej rodine. Na svoju druhú šancu čaká od októbra 2017.


Zeus je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Zeusa (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ZEUS

 

1ab7 e33dCarter, geboren ca. im Jänner 2017, ist zu uns aus Holice gekommen. Er ist klein, fröhlich und kuschelig, er kann des Menschen nicht satt werden. Am liebsten würde er in den Armen sein und wenn sich ihn keiner nimmt, dann springt er selbst hin. Er ist voll von Energie und sucht eine aktive Familie, die ihm viel Bewegung bietet oder vielleicht auch Hundesporte versucht. Carter macht mit Lust alles, was er mit dem Mensch machen kann. Die Leine beherrscht er sehr gut aber er klebt fast an dem Mensch. Er braucht seine Nähe. Die Spaziergänge liebt er. Carter ist freundlich, konfliktlos und verträglich. An der Erziehung muss noch gearbeitet werden. Er ist aufmerksam und kontaktlieb, er würde für den Mensch alles tun. Er wird gern und schnell alles lernen. Ideal wäre ihm bei einem Haus, wo er genug Platz zur Bewegung hätte und sicher würde er sich über einen Hundekumpel freuen. Falls er zur einem Haus adoptiert werden sollte, dann nur mit dem ganzjährlichen Zugang zur Familie. Er ist auch in die Wohnung geeignet, man muss aber an viel Bewegung denken. Auf seine zweite Chance wartet er seit Oktober 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand