ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

09. okt. 2017

Tyro - adoptovaný

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: január 2007
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 63 cm
  • Váha / Gewicht: 25 kg

 

Nechcený TYRO hľadá domov

Tyro, narodený január 2010, sa našiel v Lehniciach. Napriek tomu, že je označený mikročipom, jeho príbeh nemá happy end.. :( Pravdepodobne strážil vo firme, kam je aj čip registrovaný. Dovolali sme sa a zistili sme, že zamestnanec, ktorý ho "riešil" tam už nepracuje a keď odchádzal, vzal si Tyra domov. Podarilo sa dovolať aj "majiteľov" a ukázalo sa, že Tyro mu pred troma rokmi utiekol a odvtedy nikto nevie kde bol a čo robil. Samozrejme "majiteľ" už má iného psíka, tak Tyro skončil v útulku. A ak sa nenájde nejaká obetavá dobrá duša, tak Tyro v útulku aj dožije.. Že prečo? Lebo má 10 rokov a seniora si na krk nikto nevezme. Alebo predsa? Nájde sa človek, ktorý ocení jeho nežnú, láskyplnú, vernú a oddanú povahu? Tyro je nekonfliktný, k človeku skôr submisívny, pozorný a pokorný deduško, ktorý nepotrebuje nič iné ako plnú misku a lásku. Nevadí mu spoločnosť psíkov ani feniek, ale pozornosť a prítomnosť človeka potrebuje. Vodítko ovláda pekne, rád sa prechádza. Postačí mu však aj dvor, kde by si mohol oňuchávať kríky. Napriek svojmu veku je vo veľmi dobrej kondičke, tak by mu asi nevadila ani aktívnejšia rodinka, ale na kilometrové prechádzky už asi parťákom nebude. Veľmi dúfame a veríme, že ten happy end v jeho živote ešte príde a jeseň svojho života môže stráviť v takej rodine, ktorá ho už nikdy neopustí.. Tyro čaká na svoju x-tú šancu od augusta 2017.


Tyro je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Tyra (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: TYRO

 

1ab7 e33dTyro, geboren ca. im Januar 2010, wurde in Lehnice gefunden. Trotz Chip hat seine Story kein Happy End… Er war wahrscheinlich als Wachhund in einer Firma, auf die Chip registriert ist. Als wir dort angerufen haben, hat man uns mitgeteilt, dass der Angestellte, der sich um den Hund gekümmert hat, arbeitet in der Firma nicht mehr und als er wegging hat er den Hund mitgenommen. Nachdem wir den „Eigentümer“ gefunden haben hat sich herausgestellt, dass schon vor 3 Jahren Tyro weggelaufen ist und keiner weiss w er die ganze Zeit war und was er gemacht hat. Der „Eigentümer“ hat schon einen anderen Hund und so ist Tyro in Tierheim gelandet. Falls sich keine gute Seele findet, wird er bis zu einem Ende in Tierheim bleiben… Wieso? Weil er schon zu alt ist und Senioren will man nicht. Oder doch? Findet sich jemand der seine tolle Natur, Liebe und Treue schätzen wird? Tyro ist konfliktlos, eher submisiv, aufmerksam. Ein Opa, der nur Liebe und Futter braucht. Gesellschaft von Hunden macht ihm nichts aus aber er braucht die Nähe des Menschen. Die Leine beherrscht er gut, er mag die Spaziergänge. Es reicht ihm auch ein Hof. Trotz seinem Alter ist er in einer guten Kondition, es würde auch aktivere Familie nichts ausmachen aber auf sehr kilometerlange Spaziergänge ist es nicht mehr. Wir hoffen sehr, dass Happy End doch kommt und er wird den Herbst seines Lebens im Kreis einer tollen Familie verbringen. Tyro wartet auf seine x-te Chance seit August 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand