ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca október 2010
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 55 cm
  • Váha / Gewicht: 27 kg

 

Láskyplná TYRA hľadá domov


Tyra, narodená cca október 2010, k nám prišla z Lehníc, spolu s kamošom Tyrom. Nevieme si ani len predstaviť prečo sa niekto zbavil tejto úžasnej, láskyplnej, oddanej slečny, ale pravdou je, že energie má aj za troch :) Vôbec však nie je nezvládnuteľná, pekne komunikuje s človekom a snaží sa aj poslúchať, ale oveľa viac ju baví lepiť sa na človeka a objímať ho. Potrebuje veľa pohybu, aby si vybila baterky, ale vzhľadom na jej vek, ju treba aj trocha šetriť (ona si to síce nemyslí, veď vek je iba číslo) :) Tyra je veľmi priateľská, kontaktná a veselá fenečka, ktorá si hľadá aktívnu rodinu, ideálne takú, ktorá má skúsenosti s väčšími plemenami. Tyra bude potrebovať trocha pevnejšie stanoviť hranice, aby bola spokojná ona, a aj jej rodina. Na človeka je veľmi naviazaná, je pozorná (keď je dostatočne vybehaná), určite sa bude rýchlo a rada učiť. Vodítko ovláda dokonale, ale občas sa trocha viac ponáhľa. Tyra si hľadá rodinu, v ktorej ju budú vychovávať láskou, a v ktorej bude plnohodnotným členom. Je to úžasná fenka, je vďačná za každé jedno pohladenie aj milé slovo. V podstate je nenáročná, až na ten pohyb. Spoločnosť psíkov ani feniek jej nevadí, a pri správnom vedení bude mať určite veľa psích kamarátov. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, kde by mala priestor na pohyb, ale samozrejme bude potrebovať aj pravidelné prechádzky mimo dvora. Vystreidalo sa okolo nej už viacero psích kamošov, nikdy s nikým nemala problém, je veľmi prispôsobivá. Ak by sa mala adoptovať do bytu, bude jej treba zabezpečiť dostatok pohybu a pravidelné prechádzky. Keď pri nej nie je človek, krásne a pokojne si vylihuje na slniečku alebo na búde, ale akonáhle zazrie človeka, doslova tancuje od radosti :)  Tyra čaká na svoju druhú šancu od augusta 2017.


Tyra je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Tyru (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: TYRA

 

1ab7 e33dTyra, geboren ca. im Oktober 2010, ist zu uns aus Lehnice, gemeinsam mit ihrem Freund Tyro gekommen. Wir können gar nicht verstehen, wieso man solchem tollen Mädel losgeworden wurde. Sie hat Energie für drei aber sie kommuniziert schön und versucht auch zu gehorchen. Sie braucht sehr viel Bewegung und Aktivitäten, ideal Sport, damit ich Akku leer ist  Tyra ist freundlich und fröhlich, sie sucht eine aktivere Familie, am besten mit Erfahrungen mit Bull Rassen. Tyra braucht noch ihre Grenzen festzustellen damit sie und ihre Familie zufrieden sind. Auf den Mensch ist sie gebunden, ist aufmerksam und sie wird sicher schnell und gern lernen. Die Leine beherrscht sie aber sie zieht noch. Das kann aber verbessert werden. Tyra sucht sich eine Familie, wo man sie mit Liebe erziehen wird und wo sie ein echter Familienmitglied sein wird. Sie ist eine tolle und dankbare Hündin. Im Grunde ist sie nicht anspruchsvoll, nur Bewegung braucht sie viel. Die Gesellschaft von anderen Hunden und Hündinnen macht ihr nichts aus und bei richtigen Führung wird sie viele Hundekameraden haben. Ideal wäre ihr bei einem Haus, wo sie genug Platz zur Bewegung hätte, aber sicher wird sie auch Spaziergänge brauchen. Tyra wartet auch ihre zweite Chance seit August 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand