ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca február 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 42 cm
  • Váha / Gewicht: 17 kg

 

Jedinečná SUZI hľadá domov


Suzi, pre priateľov len Žužu, narodená cca február 2016, sa našla vo veľmi zlom stave, vychudnutá, doráňaná a vydesená, v obci Veľké Dvorníky. Žužu však mala šťastie v nešťastí, nemusela ísť do útulku, ale dala sa dokopy v dočasnej opatere. Rýchlo sa zotavila, a krásne nadobudla aj dôveru :) Na Katku, dočasnú paničku, je veľmi naviazaná, ale kamaráti sa aj s cudzími ľuďmi hneď na prvý kontakt. V cudzom prostredí je chvíľku trocha nesvoja, ale keď má pri sebe človeka, ktorému dôveruje, veľmi rýchlo sa osmeľuje. Suzi je veľmi kontaktná, pozorná a učenlivá fenečka, ktorá by asi najradšej bola jedináčikom v novej rodine, aby sa o lásku nemusela deliť. Pri správnom vedení vie pekne žiť v spoločnosti iných psíkov, rada sa s nimi pohrá, ale lipne na človekovi a najradšej by celý deň sedela niekomu pri nohách :) K menším zvieratkám (ani psíkom) nie je vhodná a nemá rada, keď sa nad ňu niekto povyšuje. Klasická ženská, musí mať vždy pravdu a o všetkom vedieť :) Vodítko ovláda dokonale, má rada prechádzky. Ak na ňu zašteká cudzí psík spoza plota, vie sa tiež vyľakať a oporu hľadá vo svojom milovanom človekovi. Je nenáročná, nekonfliktná, hľadá si rodinu, ktorá má skúsenosti s bull plemenami a bude ju vychovávať láskou. Na Suzi neplatí "tvrdá ruka" ale skôr láskavé usmernenie. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, kde by mala dostatok priestoru na pohyb, ale potrebuje celoročný kontakt s človekom. Má dokonale zvládnuté hygienické návyky, takže je v podstate pripravená aj vyskúšať si život v byte :) Je ale dosť aktívna, hravá, potrpí si na pohyb. Suzi čaká na svoju druhú šancu od februára 2018.

Video: https://youtu.be/NeiU6H46CjQ


Suzi je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Suzi (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: SUZI

 

1ab7 e33dSuzi, für Freunde Zuzka oder Zuzu, geboren ca. im Februar 2016, wurde in einem sehr schlechten Zustand, verletzt, abgemagert in Velke Dvorniky gefunden. Zuzu hatte aber Glück im Unglück und musste nicht ins Tierheim sondern in PS. Physisch ist sie schon gut dran und fängt an schon uns zu vertrauen. An die Katka, ihre Pflegerin, ist sie sehr gebunden und mit Fremden befreundet sie sich schnell, nur fremde Umgebung macht ihr noch Angst. Zuzka ist kontaktlieb aufmerksam und lernt schnell. Sie würde am liebsten als einziger Hund in der Familie sein. Die Gesellschaft von anderen Hunden macht ihr nichts aus, aber sie mag lieber die Menschen und bindet sich sehr an sie. Sie toleriert kleine und grosse Hunde aber die kleine nervliche stören sie. Die Katzen bejagt sie, also lieber nicht in die Familie mit Katzen. Zuzu beherrscht die Leine perfekt, mag die Spaziergänge aber in der fremden Umgebung ist sie unsicher. Sie ist nicht anspruchsvoll, konfliktlos und sucht eine Familie, die Geduld für ihre Unsicherheit haben wird und ihr mit Liebe erziehen wird. Ideal wäre ihr bei einem Haus aber mit dem ganzjährlichen Zugang zur Familie. Suzi wartet auf ihre zweite Chance seit Februar 2018.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand