ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca máj 2008
  • Rasa / Rasse: x nemecký ovčiak
  • Výška / Größe: 54 cm
  • Váha / Gewicht: 35 kg s nadváhou

 

Pohoďák RUDY hľadá domov


Rudy, narodený cca máj 2008, žil spolu s Bobim u jedného veľmi spoľahlivého bezdomovca, ktorý býval (so súhlasom majiteľa) v jednom opustenom domčeku v Šamoríne. Majitelia sa však rozhodli domček predať, pán sa musel vysťahovať a psíkov si z pochopiteľných dôvodov vziať nemohol. Takto skončili Bobi a Rudy v dočasnej opatere a našťastie nemuseli okúsiť drsný útulok. Obaja sú už síce starší, ale veľmi milý a kontaktný. Žijú v spoločnosti viacerých psíkov a feniek s nikým nemajú problém, nevyvolávajú konflikty, len sa lepia na človeka. Sú to veľkí vegeťáci, najradšej len celé dni vylihujú v chládku. Je to nenáročná, skladná dvojka. Samozrejme domovy si hľadajú zvlášť. Sú vhodní k starším ľuďom, ktorí od nich už nebudú moc vyžadovať, stačí im lenivá spoločnosť, ktorej sa môžu prihovárať :) Rudy je možno trocha viac aktívny, ale Bobi si na pohyb a rôzne zábavky nepotrpí :) Na svoje nové šance čakajú od mája 2016.


Rudy je odčervený, očkovaný, čipovaný.

V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Rudyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: RUDY

 

1ab7 e33d

Rudy, geboren ca. im Mai 2008, hat mit Bobi bei einem sehr zuverlässigen Obdachlosen in einem verlassenen Haus (mit Zustimmung der Eigentümer) in Samorin gelebt. Die Eigentümer haben sich entschlossen das Haus zu verkaufen, so musste der Herr ausziehen und die Hunde konnte er nicht mitnehmen. Deshalb sind Bobi und Rudy in die PS gegangen, zum Glück mussten sie nicht ins Tierheim. Beide sind schon älter aber sehr lieb. Sie leben zusammen mit anderen Hunden und Hündinnen und mit keinem haben sie Problem, sie sind konfliktlos und lieben die Menschen. Sie sind ruhig, am liebsten liegen die den ganzen Tag im Schatten. Diese zwei sind anspruchslos. Sie suchen ein Zuhause auch einzeln. Sie sind zu älteren Menschen geeignet, es reicht wenn sie eine Gesellschaft haben. Rudy ist bisschen lebendiger, Bobi braucht nicht so viel Bewegung und Spiele. Auf ihre neue Chance warten sie seit Mai 2016.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand