ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca marec 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 65 cm
  • Váha / Gewicht: 28 kg

 

Úžasný ROYAL hľadá domov


Royal, narodený cca marec 2016, sa našiel v Holiciach. Pravdepodobne niekomu nestrážil podľa očakávaní a tak sa ho zbavil. Royal je totiž úplný maznák :) Na cudzích ľudí je zo začiatku troch opatrný, ale stačí chvíľka a už sa lepí :) Škrabkanie, hladkanie a mojkanie si veľmi užíva. Je to veľký maco, ktorý nemá problém s inými psíkmi, dokonca sa ich trocha aj bojí. Cez plot vôbec nešteká na psov ani na ľudí, ale keď nemá spoločnosť vie sa posťažovať :) Je nekonfliktný, k ľuďom skôr submisívny. Royal bude potrebovať dôslednú výchovu, tej sa mu žiaľ vôbec neušlo. Je veľmi pozorný, kontaktný, ľahko formovateľný, ale aj trocha plaško, ktorý bude potrebovať zo začiatku trocha viac trpezlivosti a pochopenia. Pri správnom vedení z neho ale bude výborný a oddaný kamarát. Vodítko ovláda už celkom pekne, ale na cudzích miestach je zo začiatku nesvoj. Hľadá si rodinu, ktorá bude mať dostatok času aby sa mu venovala, a v ktorej bude plnohodnotným členom. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, kde by mal priestor na hranie, ale určite uvíta aj prechádzky mimo dvora. Royal čaká na svoju druhú šancu od septembra 2017.


Royal je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Royala (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ROYAL

 

1ab7 e33dRoyal, geboren ca. im März 2016, wurde in Holice gefunden. Er hat wahrscheinlich nicht gut bewacht, dann wurde ihn jemand los. Royal ist nämlich ein Kuschelhund. Zur Fremden ist er am Anfang vorsichtig aber in ein paar Minuten klebt er an dem Mensch. Streicheln und Kuscheln geniesst er. Er ist ein grosser Teddybär, der kein Problem mit anderen Hunden hat, er hat sogar Angst manchmal. Über den Zaun bellt er nicht auf Hunde und Leute. Er ist konfliktlos, eher submisiv. Royal wird eine richtige Erziehung brauchen, denn er hatte noch keine. Er ist sehr aufmerksam und man kann mit ihm gut arbeiten, braucht bisschen Geduld und Verständnis am Anfang. Bei richtiger Führung wird er ein toller Kumpel. Die Leine beherrscht er schon ganz gut aber am fremden Plätzen ist er noch unsicher. Er sucht eine Familie, die genug Zeit für ihn haben wird, wo er ein Familienmitglied sein würde. Ideal wäre ihm bei einem Haus mit Platz zum Spielen aber er würde sich auch für die Spaziergänge freuen. Royal wartet auf seine zweite Chance seit September 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand