ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca august 2008
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 50 cm
  • Váha / Gewicht: 16 kg

 

Jedinečný ROMEO hľadá domov


Romeo, narodený cca september 2008, sa našiel spolu s Juliou vo Veľkom Mederi. Romeo spadol do žumpy, odkiaľ sme ho zachraňovali a Julia pri ňom vytrvalo čakala a neopustila ho. Je dosť zrejmé, že celý život prežili spolu a nakoniec sa stali nechceným dedičstvom :( Niekto ich vyložil neďaleko útulku, kde sa kto vie odkedy túlali :( Romeo bol dehydrovaný, a obaja na smrť vyhladovaní. Prvé dni sa nestihli dojesť a dopiť čistej vody. Katastrofa sama o sebe.. Romeo je z dvojice ten väčší bojko, a v Julii má obrovskú oporu. Bez nej ani na krok :) Stále ju musí mať v dohľade, musí sledovať čo robí a potom to po nej opakuje :) Je to neskutočný maznák, ktorý miluje človeka natoľko, že by bol schopný prestáť celé dni na dvoch nohách, len aby k nemu mohol byť čo najbližšie :) Je veľmi kontaktný a priateľský. Je nekonfliktný, skôr submisívny a znášanlivý so psíkmi aj fenkami. Vodítko je zatiaľ trocha tvrdší oriešok. Moc sa mu to nepáči a keď z dohľadu Juliu tak sa ani nepohne, ale to nie je nič, čo by sa nedalo láskou a trpezlivosťou odbúrať :) Romeo si hľadá rodinu, ktorá bude mať pochopenie pre jeho vek a neznámu minulosť, nebude od neho žiadať nič, čo by on sám nechcel (samozrejme to sa netýka výchovy, ale skôr aktivít, ktoré nepozná a nebude chcieť spoznať) :) Ideálne by sa mu asi bývalo pri rodinnom dome so záhradkou, ale výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Z jeho správania a povahy je jednoznačné, že je zvyknutý na spoločnosť človeka. Je však vhodný aj do bytu, kde by určite rád prechrápal celé dni na gauči :) Romeo je vhodným spoločníkom aj k starším ľuďom. Na svoju druhú šancu čaká od augusta 2016.


Romeo je odčervený, očkovaný, čipovaný.

V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Romea (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ROMEO

 

1ab7 e33dRomeo, geboren ca. im September 2008, wurde in Velky Meder gemeinsam mit Julia gefunden. Romeo ist in eine Grube gefallen und Julia saß die ganze Zeit der Rettung da. Sie wollte ihn nicht verlassen. Offensichtlich haben die beide ihr ganzes Leben zusammen verbracht und wurden dann ein unerwünschte Erbschaft. :( Jemand hat sie in der Nähe von Tierheim da gelassen, wie lange sie rumgelaufen sind, weiß man nicht. Romeo war dehydriert und beide zum Tot hungrig. Die ersten Tage konnten sie nicht aufhören zu essen und trinken. Katastrophe. Romeo ist von den beiden den ängstigerer und in Julia hat er große Unterstützung. Ohne se, geht er nirgendwo hin. :) Er muss sie immer sehen, muss sie beobachten und dann macht er ihr alles nach :) Er ist ein Liebling, er liebt den Mensch unheimlich. Er würde den ganzen Tag an den zwei Beinen stehen nur damit er in der Nähe des Menschen zu sein. Er ist kontaktlieb und freundlich. Ist konfliktlos, eher submisiv und verträglich mit anderen Hunden. Die Leine mag er noch nicht. Es gefehlt ihm gar nicht. Wenn die Julia nicht in der Nähe ist, dann macht er keinen Schritt. Mit Liebe und Geduld kann das sicher beseitigt werden. Romeo sucht eine Familie, die Verständnis für sein Alter und unbekannte Vergangenheit haben wird und ihn zu nichts wovon er Angst hat, außer richtiger Erziehung, zwingen wird. Ideal wäre ihm bei einem Haus mit Garten, aber nur mit dem ganzjährlichen Zugang ins Haus. Er ist offensichtlich an Zusammensein mit dem Mensch gewöhnt. Er ist auch in die Wohnung geeignet, er würde den ganzen Tag am Sofa schlafen. :) Auf seine zweite Chance wartet er seit August 2016.

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand