ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2012
  • Rasa / Rasse: nemecký ovčiak
  • Výška / Größe: 67 cm
  • Váha / Gewicht: 35 kg

 

Sebavedomý ROCKY hľadá domov


Rocky, narodený cca január 2012, sa našiel v Okoči. Je dokonalým predstaviteľom plemena nemecký ovčiak. Rocky je veľmi ľahko ovládateľný, ale ostražitý a sebavedomý. Miluje ľudí, ale v spoločnosti psíkov pravdepodobne nikdy nežil. Nie je na nich zlý, len nevie presne ako sa k nim správať :) Je ale veľmi pozorný, kontaktný a komunikatívny a tak sa určite veľmi rýchlo doučí všetko zameškané. Je poslušný, vodítko ovláda bez problémov, vie sa veľmi pekne prechádzať pri nohe. Rád si však aj zabehá a poňuchá. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome. Svoju rodinu si zaručene výborne postráži, ale potrebuje byť jej členom. Rockyho odporúčame skôr do rodiny, ktorá už nejaké skúsenosti s plemenom, alebo veľkými psíkmi. Je to úžasný, nenáročný pes, pubertu má za sebou, nebude kradnúť papuče a bude doživotne verný a oddaný. Rocky čaká na svoju druhú šancu od januára 2018.


Rocky je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Rockyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ROCKY

 

1ab7 e33dRocky, geboren ca. im Jänner 2012, wurde in Okoc gefunden. Er ist ein grossartiger Darsteller des Deutschen Schäferhunds. Rocky ist leicht zu führen, ist wachsam und selbstbewusst. Er liebt die Menschen, mit anderen Hunden hat er wahrscheinlich nicht gelebt, er weiss nicht genau wie er sich zu Hunden benehmen soll. Aber er ist sehr aufmerksam, kontaktlieb und wird sicher alles schnell lernen. Er ist gehorsam, die Leine ist kein Problem, kann sehr schön beim Fuss gehen. Ideal wäre ihm bei einem Haus. Er wird seine Familie bewachen aber braucht auch ein Familienmitglied zu sein. Wir empfehlen ihn in Familie, die Erfahrungen mit dieser Rasse oder grossen Hunden hat. Er hat die Pubertät schon hinter sich, also wird er keine Schuhe mehr klauen und wird treu und vergeben sein. Rocky wartet auf seine zweite Chance seit Jänner 2018.

 

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand