ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca august 2015
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 48 cm
  • Váha / Gewicht: 18 kg

 

Dokonalý PABLO hľadá domov


Pablo, narodený cca august 2015, k nám prišiel z Ňáradu. Síce nepoznáme jeho minulosť, ale poznáme jeho. Je to dokonalý, prítulný, priateľský a veľmi spoločenský mládenec. Krajšieho by ani sám Picasso nenamaľoval, tak preto meno Pablo :) V spoločnosti psíkov je celkom rád, ale ľudská spoločnosť ho vie očariť viac. S fenkami nemá žiaden problém a v podstate ani so psíkmi, ale ako každý chlap, aj Pablo si vie vybrať kamošov podľa sympatií :) Vodítko ovláda bez problémov, ale nesmie sa podceniť jeho sila a poľovnícke gény ;) Veru veru, bígla v sebe nezaprie, akonáhle zavetrí nejakú stopu, tak si ide svojim smerom :) Pablo je ale komunikatívny, dá sa bez problémov usmerniť a rýchlo sa doučí všetko zameškané/zanedbané. Je vhodný aj k deťom, ale určite nie k najmenším, aby im pri hre nechtiac neublížil svojou energiou. Hľadá si aktívnu rodinu, ktorá mu dopraje prechádzky. Rád spoznáva nové miesta, a tak mu dvor výhradne nebude stačiť. Ak by sa mal adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. V prípade, že by sa mal adoptovať do bytu, bude treba počítať s jeho potrebami voľného pohybu a zabezpečiť mu pravidelné a intenzívne prechádzky. Pablo čaká na svoju druhú šancu od augusta 2017.


Pablo je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Pabla (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: PABLO

 

1ab7 e33dPablo, geboren ca. im August 2015, ist zu uns aus Narad gekommen. Wir kennen zwar seine Vergangenheit nicht aber wir kennen ihn. Er ist volkommen, freundlich, fröhlich und gesellschaftsfreundlich. Schöner könnte ihn nicht mal der Picasso malen, deshalb der Name Pablo  In der Gesellschaft von anderen Hunden ist er gern aber die Menschen mag er mehr. Mit den Hündinnen hat er kein Problem, unter den Rüden sucht er sich seine Freunde aus. Die Leine beherrscht er problemlos, aber man sollte seine Jagdhund Gene nicht unterschätzen. Ja, der Beagle in sich kann er nicht verheimlichen, sobald er eine Spur riecht, geht er seine Richtung. Pablo ist kommunikativ, man kann mit ihm sehr gut arbeiten und wird schnell alles lernen. Er ist auch zu den Kindern geeignet aber nicht zu den kleinsten, damit er sie mit seiner Energie nicht verletzt. Er sucht eine aktive Familie, die genug Zeit für Spaziergänge haben wird. Falls er in einen Haus adoptiert werden sollte, dann nur mit dem ganzjährlichem Zugang zur Familie im Haus. Falls in eine Wohnung, dann braucht viel Bewegung und intensive Spaziergänge. Auf seine zweite Chance wartet er seit August 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand