ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca február 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 42 cm
  • Váha / Gewicht: 14 kg

 

Zachránený OSKAR hľadá domov/sucht Zuhause


Oskar, narodený cca február 2014, sa na našiel pri ceste v obci Vydrany, s veľkou otvorenou tržnou ranou na boku. Nevieme, či ho zrazilo auto, alebo mu niekto inak ublížil. Rana sa ošetrila, zašila, krásne sa hojí a z Oskara sa vykľul perfektný mojkavý kamarát. Je to aktívnejší mladý psík, ktorý si hľadá rodinu kde sa mu budú dostatočne venovať. Veľmi rád Vás odprevadí na dlhé prechádzky, túry. Vodítko ovláda bez problémov, ale vždy je čo doladiť :) Oskar je zo začiatku trocha opatrný s človekom, ale stačí ho pohladiť a už aj vrtí chvostíkom :) Je veľmi kontaktný, priateľský, nekonfliktný a nikdy, ani počas ošetrovania rany, neprejavil ani najmenšiu náznak agresivity. Určite sa bude rýchlo a rád učiť nové veci, povely, triky. Prítomnosť feniek mu neprekáža, psíkov treba vyskúšať individuálne. Oskar je vhodný aj k deťom, ale radšej nie k najmenším, aby im počas hry svojou energiou neublížil. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, kde by sa mohol na dvore do sýtosti vyšantiť, ale ak sa mu zabezpečí dostatok pohybu, určite si rýchlo zvykne aj na pohodlný život v byte. Ak by sa mal adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným prístupom dnu. Na svoju druhú šancu čaká od januára 2016.


Oskar je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Oskara (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: OSKAR

 

1ab7 e33dOskar, geboren ca. im Februar 2014. Er wurde mit einer grossen Risswunde in der Gemeinde Vydrany gefunden. Wir wissen nicht ob er überfahren wurde oder ob ihm jemand weh getan hat. Die Wunde wurde genäht, heilt sehr gut und aus Oskar ist jetzt ein wunderbarer Hund. Er ist ein aktiver Jüngling, der eine Familie mit ausreichender Zeit für ihn haben wird. Er wird mit Ihnen gerne lange spazieren und wandern. Die Leine beherrscht er sehr gut, aber es ist immer etwas zu verbessern. Oskar ist am Anfang etwas vorsichtig zu Menschen, aber ein Streicheln reicht und er schweifwedelt. er ist kontaktlieb, freundlich, konfliktlos. Bei Verpflegung der Wunde war keine Spur von Aggressivität zu sehen. Sicher wird er schnell neue Sachen und Tricks lernen. Anwesenheit von Hündinnen macht ihm nichts aus, die Rüden muss man individuell ausprobieren. Oskar ist auch zu den Kindern geeignet, aber lieber nicht zu den kleineren, damit er sie beim spielen mit seiner Energie nicht verletzt. Ideal wäre ihm bei einem Familienhaus, wo er genug Platz zum Spielen hat. Aber bei ausreichenden Bewegungsmöglichkeiten kann er auch in die Wohnung adoptiert werden. Falls er zu einem Haus adoptiert werden sollte, dann nur mit dem Zugang ins Haus. Auf seine zweite Chance wartet er seit Januar 2016.

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand