ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca september 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 58 cm
  • Váha / Gewicht: 25 kg

 

Kamarát OMAR hľadá domov


Omar, narodený cca september 2014, k nám prišiel z obce Ižop. Omar už mal raz v živote šťastie, kedy ho bývalá majiteľka našla na ulici a prichýlila si ho. Žiaľ ale zmenila sa jej životná situácia (neodsudzujeme) a Omara sa musela z jedného dňa na druhý vzdať. Takto skončil tento fešák u nás v útulku. Nemal na výber, ale dostal šancu na nový začiatok. Omar je tichý, priateľský, úplne nenáročný psík. Toleruje aj iných psíkov, ale radšej je sám. Misku a každé papanie si veľmi stráži, ale submisívnu fenečku by mohol mať aj za kamarátku :) Nie je nijak extra energický, ale na prechádzky si potrpí :) Rád si oňucháva trávu a spoznáva okolie. Má kľudnú vyrovnanú povahu, ale samozrejme bude potrebovať stanoviť hranice, aby taký aj zostal :) Ideálne by sa mu asi bývalo pri rodine, kde mal možnosť voľného pohybu na dvore, ale potrebuje celoročný prístup k rodine. Ak by sa mal adoptovať do bytu, bude treba doladiť hygienické návyky :) Omar čaká na svoju tretiu šancu od decembra 2017.


Omar je odčervený, očkovaný, čipovaný, a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Omara (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: OMAR

 

1ab7 e33d Omar, geboren ca. im September 2014, ist zu uns aus Izop gekommen. Omar hatte schon einmal Glück gehabt. Seine ehemalige Besitzerin hat ihn auf der Strasse gefunden und ihn behalten. Leider hat sie ihre Lebenssituation geändert und sie musste ihn weggeben. So ist er bei uns im Tierheim gelandet. Er hatte keine Wahl aber hat Chance auf neues Leben bekommen. Omar ist ruhig, freundlich, überhaupt nicht anspruchsvoll. Andere Hunde toleriert er, ist aber lieber alleine. Sein Futter bewacht er aber eine submisive Hündin könnte er als Freundin haben. Er ist nicht extrem energisch aber die Spaziergänge müssen sein. Er mag es neues zu kennenlernen. Er ist ruhig, die Grenzen muss man ihn aber setzen, damit er so auch bleibt. Ideal wäre ihm bei einem Haus, wo er genug Platz zur Bewegung hätte aber er braucht den ganzjährlichen Zugang zur Familie. Falls er in die Wohnung adoptiert werden sollte, müssen noch die hygienischen Angewohnheiten verbessert werden. Omar wartet auf seine zweite Chance seit Dezember 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand