ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca apríl 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 45 cm
  • Váha / Gewicht: 12 kg

 

Svojský OLIVER hľadá domov


Oliver, narodený cca apríl 2014, sa našiel v obci Dolný Štál, kde opustene sedel pri hlavnej ceste. Dlho sme dúfali, že ho niekto len stratil, ale žiaľ jeho majiteľ sa nenašiel. Oliver tak skončil v útulku, kde je veľmi vystresovaný. V koterci veľmi, priam útočne, šteká na ľudí aj na psíkov, ale akonáhle má možnosť dostať sa von, mení sa na prítulného kamaráta. Vodítko ovláda pekne, aj keď je niekedy ešte trocha vyplašený, Prechádzky sa mu veľmi páčia. Pravdepodobne nikdy nežil v spoločnosti iného psíka, je majetnícky, stráži si priestor aj misku, ale to určite neznamená, že pri správnom vedení by sa nemohol doučiť zameškané. Oliver je veľmi nenáročné psíča, k šťastiu mu postačí aj zabezpečený dvor so zateplenou búdou. To však neznamená, že si nepotrpí na ľudskú spoločnosť. Oliver je vhodný do skúsených rúk, do rodiny, ktorá mu dopraje dostatočný priestor aby sa osmelil, aby zistil, že je v bezpečí. Nechá so sebou bez problémov manipulovať, ale najprv musí dôverovať, čo mu však netrvá dlho :) Bojí sa prudkých pohybov a v podstate všetkého neznámeho. Oliverko by veľmi potreboval domov skôr, ako ho útulok úplne vystresuje :( Na svoju druhú šancu čaká od mája 2017.


Oliver je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 114 240


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Olivera (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: OLIVER

 

1ab7 e33dOliver, geboren ca. im April 2014, wurde in Dolny Stal sitzend auf der Strasse gefunden. Wir haben lange gehofft, dass er nur verloren ist aber leider hat sich sein Besitzer nicht gefunden. Oliver ist im Tierheim gelandet, wo es für ihn sehr stressig ist. Er bellt auf Hunde, auf Menschen aber sobald er laufen kann wird er sofort ein freundlicher und lieber Kumpel. Die Leine beherrscht er ganz gut, manchmal ist er noch ängstlich. Die Spaziergänge gefallen ihm sehr. Er hat wahrscheinlich nie mit anderen Hunden gelebt, er passt auf seinen Fressnapf und sein Raum. Das bedeutet aber nicht, dass er das nicht lernen kann. Oliver ist nicht anspruchsvoll, ihm würde ein gesichertes Hoff und warmes Wohnkasten reichen. Er ist für jemanden erfahrenen geeignet. Er braucht Familie, die genug Geduld und Liebe und Zeit für ihn haben wird. Er muss zuerst das Vertrauen haben, erst dann lässt er mit sich manipulieren. Er hat Angst vom plötzlichen Bewegungen und vom alles was er nicht kennt. Oliver braucht neues Zuhause so schnell wie möglich. Auf seine zweite Chance wartet er seit Januar 2017.

 

  

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand