ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca apríl 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 45 cm
  • Váha / Gewicht: 15 kg

 

Roztomilý hundroš OLIVER hľadá domov


Oliver, narodený cca apríl 2014, sa našiel v obci Dolný Štál, kde opustene sedel pri hlavnej ceste. Dlho sme dúfali, že ho niekto len stratil, ale žiaľ jeho majiteľ sa nenašiel. Oliver tak skončil v útulku, kde bol veľmi vystresovaný. V koterci veľmi, priam útočne, štekal na ľudí aj na psíkov, ale akonáhle ma možnosť dostať sa von, zmenil sa na prítulného kamaráta. V koterci mal taký stres, že si začal vlastnú nožičku vykusovať :( Pri rozoberaní koterca si pár zúbkov zlomil a oškrel, a to robí jeho úsmev len ešte dokonalejším :) Oliver sa musel úplne od začiatku naučiť dôverovať ľuďom. Ale naučil sa a krásne napreduje :) Treba k nemu pristupovať trpezlivo, nechať mu čas a priestor aby sa oťukal a za pár dní sa z neho stáva ozajstný maznák :) Momentálne je v dočasnej opatere, zvyknutý na prístup aj do domu. Z tohoto by sme neradi poľavili. Vytrpel si toho v živote už dosť, takže mu hľadáme rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom a nie len štekačom na dvore. Vodítko ovláda na výbornú, prechádzky má veľmi rád. Rád si ale aj poňuchá na dvore, oddychuje na slniečku, ale stále vyhľadáva spoločnosť človeka a zo dňa na deň chce byť menej bez jeho prítomnosti. Psíkov aj fenky pekne ignoruje, nevadí mu ich spoločnosť. Nemá však rád keď sa pri ňom iný psík správa drzo. Miska je ale len jeho :) Oliver je veľmi nenáročné, tiché , tešivé psíča. Určite si zaslúži šancu, ale odporúčame ho do skúsenejšej rodiny, kde zvládnu výchovu tvrdohlavého bíglika :) Neodporúčame ho k deťom, nemá rád keď mu niekto robí copíky z uší :D Je v dočasnej opatere, naučil sa bežnej manipulácii, už si v podstate dovolí urobiť čokoľvek (okrem tých copíkov), ale naozaj potreboval začať dôverovať. Bojí sa prudkých pohybov, z čoho usudzujeme, že ho v minulosti niekto aj zbil :( Má zvládnuté hygienické návyky, je vhodný aj do bytu, ale prechádzky mu treba dopriať. Na svoju druhú šancu čaká od mája 2017.


Oliver je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.

V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo na Facebook OZ Dog Azyl

Oliver je zaradený aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Olivera (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: OLIVER

 

  

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand