ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca august 2016
  • Rasa / Rasse: nemecký ovčiak
  • Výška / Größe: 60 cm
  • Váha / Gewicht: 27 kg

 

Láskyplný OLEG hľadá domov


Oleg, narodený cca august 2016, sa našiel spolu so sestrou Olgou, v Orechovej Potôni. Či sa spolu len zatúlali, alebo sa ich niekto zbavil, sa už nedozvieme. Vyplašene pobehovali pri ceste, a vďačne nastúpili do auta, keď prišla záchrana. Olga aj Oleg sú submisívni, veľmi ľahko formovateľní mladíci. Hľadajú si domovy samozrejme aj samostatne. Ich nové rodiny by mali mať pochopenie pre ich možnú počiatočnú plachosť. Sú nekonfliktní, znášanliví so psíkmi aj fenkami, rýchlo sa kamarátia a sú vďační za každé pohladenie a milé slovo. Oleg je veľmi priateľský, spoločenský, oddaný, krotký psík. Veľmi rýchlo sa viaže na človeka aj iných psíkov. Prechádzky na vodítku sa mu páčia čoraz viac, ale ešte musí nabrať trocha odvahy :) Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale potrebuje celoročný kontakt so svojou rodinou. Oleg čaká na svoju druhú šancu od decembra 2017.


Oleg je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Olega (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: OLEG

 

1ab7 e33dOleg,geboren ca. im August 2016, wurde mit seiner Schwester Olga in Orechova Poton gefunden. Ob sie sich nur verlaufen haben oder ob sie jemand rausgeschmissen hat, das werden wir nicht mehr erfahren. Sie sind ängstlich über die Strassen rumgelaufen und sind sehr gerne ins Auto eingestiegen als die Rettung kam. Olga und Oleg sind submisiv, sehr leicht formbar. Sie suchen ein Zuhause auch einzeln. Ihre neuen Familien sollten Verständnis für Ängstlichkeit am Anfang haben. Sie sind konfliktlos, vertragen sich mit anderen Hunden, befreunden sich schnell. Sie sind dankbar für jedes Streicheln und liebes Wort. Oleg ist sehr freundlich, treu und gehorsam. Er bindet sich schnell auf andere Hunde und auf die Menschen. Die Spaziergänge gefallen ihm immer mehr, nur Mut muss er noch gewinnen. Ideal wäre ihm bei einem Haus aber braucht der ganzjährliche Zugang zur Familie. Oleg wartet auf seine zweite Chance seit Dezember 2017.

 

 

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand