ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca október 2009
  • Rasa / Rasse: nemecký ovčiak
  • Výška / Größe: 73 cm
  • Váha / Gewicht: 28 kg

 

Dokonalý NERO hľadá domov


Nero, narodený cca október 2009, je dokonalý predstaviteľ plemena nemecký ovčiak. Prišiel k nám spolu s kamoškou Leou, z Trnávky. Či žili spolu, alebo sa spoznali na ulici nevieme, ale rozumejú si veľmi dobre :) Nero je dokonalý nie len výzorom, ale aj povahou. Pravdepodobne to s ním kedysi niekto myslel vážne, ovláda totiž základné povely a na povel chodí aj krásne pri nohe. Ovláda vodítko bez problémov ale Lea ho vie niekedy trocha rozčarovať :) Nero poslúcha na slovo a čo neovláda, to sa zaručene veľmi rýchlo doučí. Je nádherne stavaný a napriek svojmu veku veľmi aktívny. Ľudí miluj, niekedy až priveľmi :) Pozornosť si vie vyžiadať ťahaním za mikinu, za nohavice alebo za ruku :) Samozrejme nie z agresie, iba hravo :) Pri správnom vedení je Nero znášanlivý so psíkmi aj fenkami. Je veľmi kontaktný, vďačný za každé pohladenie a je aj veľmi ľahko zvládnuteľný. Hľadá si rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom, nie iba strážcom. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome. Okrem leňošenia na dvore bude isto vďačný aj za spoznávacie prechádzky :) Nero čaká na svoju druhú šancu od augusta 2017.


Nero je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Nera (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: NERO

 

1ab7 e33dNero, geboren ca. im Oktober 2009, ist perfekter Darsteller von Deutschen Schäferhund. Nero ist vollkommen nicht nur im Aussehen aber auch mit seiner Natur. Wahrscheinlich hat es jemals mit ihm man ernst gemeint, er kennt die Befehle und geht sehr schön beim Fuss. Die Leine beherrscht er sehr gut. Er ist gehorsam und was er nicht kennt lernt er schnell. Ist wunderschön gebaut und trotz Alter sehr aktiv. Er liebt die Menschen, manchmal zu viel  Aufmerksamkeit holt er sich durch Ziehen von Jacke, Hosen oder Hand. Nicht aggressiv sondern verspielt. Bei richtiger Führung ist er auch mit anderen Hunden verträglich. Er ist kontaktlieb, dankbar für jedes Streicheln und es arbeitet sich mit ihm sehr leicht. Er sucht eine Familie in der er ein vollständiger Familienmitglied und nicht nur ein Wachhund sein wurde. Ideal wäre ihm bei einem Haus, wo er faulenzen am Hof kann und er würde sich auch über Spaziergänge freuen. Nero wartet auf seine zweite Chance seit August 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand