ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca september 2010
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 42 cm
  • Váha / Gewicht: 14 kg

 

Láskyplný NEGRO hľadá domov


Negro, narodený cca august 2010, prežil celý svoj život v osade vo Veľkom Mederi. Jo to snáď jediný sík, ktorého toto nepoznačilo a nezanechalo na ňom následky. Negro sa neskutočne teší zo života, z každej jedinej drobnosti, z každého pohladenia. Keď pristúpi človek k jeho koterci, začne sa od radosti vrtieť celým telom, doslova tancuje :) Je to neskutočný miláčik, ktorý by pre svojho pána urobil aj nemožné. Lásky a starostlivosti sa nevie nabažiť :) Veľmi rád sa mojká a túli, ale prudké, pre neho neznáme, pohyby ho ešte vedia vyľakať. Negro nemal problém so psíkmi, ani fenkami, pravdepodobne si v osade zvykol na ich prítomnosť, ale tak veľmi si zvykol na lásku a starostlivosť človeka, že ju chce len a len pre seba a už sa nehodlá deliť :( Napriek svojmu veku je Negro aktívnejší mladúch, a hľadá si rodinu, ktorá mu dopraje prechádzky, bude sa mu dostatočne venovať, ale bude brať ohľad aj na jeho vek, a nebude ho "nútiť" do aktivít, ktoré sa mu nebudú páčiť. Je to veľmi milý, kontaktný, oddaný a priateľský psík, ktorý si ozaj zaslúži žiť v milujúcej rodine. Vodítko ovláda bez problémov, prechádzky sa mu veľmi páčia. Aj počas prechádzok sa lepí na človeka, aby ho ani náhodou nikde nezabudol :) Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom do domu. Ak si mal adoptovať do bytu, treba počítať s tým, že celý život žil na dvore/ulici, a možno sa bude trocha ťažšie adaptovať. Ale nič nie je nemožné ;) Je vhodný aj k aktívnejším starším ľuďom. Negro je v útulku od septembra 2016.


Negro je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Negra (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: NEGRO

 

1ab7 e33dNegro, geboren ca. im August 2010, hat sein ganzes Leben in einer Siedlung in Velky Meder verbracht. Er ist wahrscheinlich der einzige Hund, der es gut ohne schlimmen Folgen überstanden hat. Negro hat unglaubliche Freude vom Leben, er freut sich über jede Kleinigkeit, jeden Streicheln. Wen man zu Kotter näher kommt, fängt er an zu tanzen :) Er ist ein unglaublicher Liebling, der für sein Herrchen alles tun würde. Von Liebe und Pflege kann er nie satt werden :) Schmusen und Streicheln hat er nie genug, aber bei unerwarteten plötzlichen Bewegungen hat er noch Angst. Er ist konfliktlos, hat kein Problem mit anderen Rüden und Hündinnen, in der Siedlung hat er sich an viele Hunde gewöhnt. Trotz seinem Alter ist er aktiv und sucht eine Familie, die zwar sein Alter berücksichtigt aber ihm auch genug Bewegung ermöglicht. Er soll nicht zur Aktivitäten, die ihm nicht gefallen, gezwungen werden. Er ist sehr lieb, treuergeben und freundlich, der sich eine liebevolle Familie verdient. Die Leine beherrscht er ganz gut, Rest will er noch nachholen :) Ideal wäre ihm bei einem Haus, aber ausschließlich mit dem Zugang zur Familie. Falls er in eine Wohnung adoptiert werden sollte, muss man damit rechnen, dass er sein ganzes Leben am Hof bzw. auf der Straße verbracht hat. Daher kann es etwas schwieriger werden, bis er sich gewöhnt. Aber nichts ist unmöglich :) Negro ist im Tierheim seit September 2016.

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand