ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: 24.12.2012
  • Rasa / Rasse: nemecký ovčiak
  • Výška / Größe: 67 cm
  • Váha / Gewicht: 35 kg

 

Najúžasnejší MAX hľadá domov


Max, narodený 24.12.2012, sa k nám dostal po smrti svojho milovaného pána, ktorý ho opustil vo veľmi mladom veku :( Chodili spolu na prechádzky, mali jeden druhého za najlepšieho kamaráta a teraz nemá Max nič :( Zmierený so svojim osudom smúti v útulku a dúfa, že sa pre neho jeho najmilovanejší človek vráti... Osudu žiaľ zabrániť nevieme, a nevieme ani vrátiť čas, ale vieme sľúbiť Maxovi, že urobíme všetko pre to aby si našiel nového najlepšieho kamaráta. Je úžasným predstaviteľom svojho plemena. Je poslušný, pozorný, veľmi priateľský, nekonfliktný, oddaný. Je na ňom vidieť že sa mu veľa venovali. Krásne sa prechádza pri nohe, je ľahko, na slovo, ovládateľný. Max je nenáročný, prispôsobivý, kľudný. Hľadá si rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom, ktorá ho bude ľúbiť a vychovávať ďalej. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, kde by mal dostatok priestoru na pohyb. Nie je vhodný výhradne na stráženie, ale rodinu si isto perfektne postráži. Na psiu spoločnosť si nepotrpí, ale vie ju tolerovať. Max čaká na svoju druhú šancu od januára 2018.


Max je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Maxa (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: MAX

 

1ab7 e33d Max, geboren 24.12.2012, ist zu uns nach dem Tod seines liebenden Herren, der in noch sehr jung verlassen hat. Sie sind gemeinsam spazieren gegangen, waren beste Freunde und jetzt hat Max nichts. Er ist traurig im Tierheim und hofft, dass sein geliebter Herr wieder kommt… Schicksal können wird nicht beeinflussen, wir versprechen aber, dass wir alles dafür machen, dass er wieder seinen besten Freund findet. Es ist zu sehen, dass man sich um ihn sehr gut gekümmert hat. Er geht sehr schön beim Fuss, ist gehorsam, freundlich, ruhig, aufmerksam und treu. Er sucht Familie wo er ein Familienmitglied sein wird, die ihn lieben wird. Ideal wäre ihm bei einem Haus mit genug Platzt zur Bewegung. Er ist nicht ausschliesslich Wachhund aber seine Familie wird er sicher bewachen. Andere Hunde muss er nicht, aber er toleriert sie. Max wartet auf seine zweite Chance seit Jänner 2018.

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand