ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca február 2016
  • Rasa / Rasse: x nemecký ovčiak
  • Výška / Größe: 52 cm
  • Váha / Gewicht: 25 kg

 

Zachránená LINDA hľadá domov


Linda, narodená cca február 2016, k nám prišla priamo od majiteľa, kde dva roky žila v malom koterci, doslova vo vlastných výkaloch. Trvalo žiaľ dlho, kým sa podarilo presvedčiť majiteľa, aby sa jej vzdal, on si totiž pred dvoma rokmi doniesol na "výrobu šteniat" ale našťastie trávil viac času v krčme ako doma, tak na to nemal čas. Linda sa odobrala v hodine dvanástej. Bola úplne zlomená, bez najmenšej chuti žiť :( Nepoznala človeka, pohladenie ani milého slova sa jej nikdy neušlo. Vďaka Andrei, dočaskárky, sa znej však stáva vyrovnaná fenečka, ktorá sa učí všetko od začiatkov. Dôvera v ľuďoch stále nie je dokonalá, ale nechá so sebou bez problémov manipulovať a zo dňa na deň je aj smelšia a veselšia :) Linda už ovláda vodítko, vezme si pamlsok z ruky a začína si užívať aj hladkanie. Žije v spoločnosti psíkov a feniek, od ktorých sa už veľa naučila a stále sa učí. Celé dni ich sleduje, a už sa k nim aj pridáva. Už sa aj pohrala :) Linda je pripravená spoznať svoju novú rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom a ktorá bude mať pochopenie pre jej plachosť. Nepotrebuje nič iné ako lásku a trpezlivosť. Akonáhle zistí, že je v bezpečí, bude z nej oddaná parťáčka, akú ste ešte nemali. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, ale potrebuje celoročný a pravidelný kontakt so svojou rodinou. Je zvyknutá aj na prítomnosť mačiek. Na svoju druhú šancu čaká od februára 2018.


Linda je odčervená, očkovaná, čipovaná a pred adopciou bude kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Lindu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: LINDA

 

1ab7 e33dLinda, geboren ca. im Februar 2016, ist zu uns direkt von ihrem Besitzer gekommen. Sie hat 2 Jahre lang in einem kleinen Kotter in ihren Exkrementen gelebt. Es hat sehr lange gedauert, bis wir den Besitzer überreden konnten sie frei zu geben. Er wollte sie ursprünglich für die Produktion von Welpen haben aber er war immer in der Kneipe und hatte dazu keine Zeit gehabt. Linda wurde in letzter Minute abgenommen. Sie hatte keine Lust mehr zu leben. Sie kannte den Mensch nicht, niemand hat sie gestreichelt. Dank Andrea, der Pflegerin wird sie jetzt wieder in Ordnung und lernt alles von Anfang an. Das Vertrauen zur Menschen ist noch nicht perfekt aber es wird vom Tag zu Tag besser. Linda beherrscht schon die Leine, nimmt die Biskotte aus der Hand. Sie lebt mit anderen Hunden von denen sie schon viel gelernt hat und lernt immer noch. Sie beobachtet sie und fängt an mit ihnen zu spielen. Linda ist vorbereit ihre neue Familie kennen zu lernen, in der sie ein Familienmitglied sein wird, die für sie Verständnis haben wird. Sie braucht nichts mehr als Liebe und Geduld. Wenn sie feststellt, dass sie in Sicherheit ist, wird sie ein toller Kumpel. Ideal wäre ihr bei einem Haus aber sie braucht den ganzjährlichen und regelmässigen Kontakt mit ihrer Familie. Sie ist auch an Katzen gewöhnt. Auf ihre zweite Chance wartet sie seit Februar 2018.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand