ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca september 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 38 cm
  • Váha / Gewicht: 12 kg

 

Jedinečná KLARA hľadá domov


Klara, narodená cca seprember 2016, sa našla v Dunajskom Klatove. Odchytávala sa dlho a ťažko, lebo bola veľmi plachá, ale našťastie sa nakoniec podarilo. Útulok pre ňu síce nebol žiadnou výhrou, ale aspoň je už v bezpečí. Dlho pobehovala pri frekventovanej hlavnej ceste, kde jej hrozilo veľké nebezpečenstvo. Odvážne si dovolíme tipnúť, že je krížencom jazvečíka a nemeckého ovčiaka :) Jej výzor tomu presne napovedá :) Klara je kľudná, submisívna fenečka, zo začiatku trocha plachá, ale akonáhle naberie sebavedomie, bude z nej úžasná parťáčka. Nemá problém so štvornohou spoločnosťou, ale radšej sa viaže na človeka. Na vodítku je zatiaľ trocha nesvoja, ale veľmi rýchlo sa doučí všetko zameškané. Klara si hľadá rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom. Je vhodná do bytu, hygienické návyky si isto rýchlo osvojí. Ak ba sa však mala adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Klara čaká na svoju druhú šancu od novembra 2017.


Klara je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Klaru (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: KLARA

 

1ab7 e33dKlara, geboren ca. im September 2016, wurde in Dunajsky Klatov gefunden. Sie war sehr schwer abzufangen, sie war sehr ängstlich aber zum Glück ist es uns gelungen. Tierheim war nicht gerade das Beste aber wenigstens ist sie in Sicherheit. Sie ist lange auf der verkehrsreichen Strasse rumgelaufen. Wir schätzen, dass sie ein Mix von Dachshund und deutscher Schäfer ist  Sie sieht so aus. Klara ist ruhig, submisiv und scheu aber sobald sie ihr Selbstbewusstsein gewinnt, wird sie ein toller Kumpel. Mit anderen Hunden hat sie kein Problem aber lieber mag sie Menschen. Klara sucht eine Familie wo sie ein Familienmitglied sein wird. Sie ist in die Wohnung geeignet und stubenrein wird sie schnell. Falls sie zu einem Haus adoptiert werden sollte, nur mit dem ganzjährlichen Zugang ins Haus zur Familie. Klara wartet auf ihre zweite Chance seit November 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand