ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca september 2008
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 47 cm
  • Váha / Gewicht: 15 kg

 

Láskyplná JULIA hľadá domov


Julia, narodená cca september 2008, sa našla spolu Romeom vo Veľkom Mederi. Romeo spadol do žumpy, odkiaľ sme ho zachraňovali a Julia pri ňom vytrvalo čakala a neopustila ho. Je dosť zrejmé, že celý život prežili spolu a nakoniec sa stali nechceným dedičstvom :( Niekto ich vyložil neďaleko útulku, kde sa kto vie odkedy túlali :( Romeo bol dehydrovaný, a obaja na smrť vyhladovaní. Prvé dni sa nestihli dojesť a dopiť čistej vody. Katastrofa sama o sebe.. Julinka má extrémne vyťahané cecíky, takže nie je vylúčené, že sa ju pokúšali používať na rodenie "bíglikov", ale tiež nie je vylúčené, že sa s Romeom snažili zabezpečiť šteniatka pre celý svet.. Julia je neskutočne jemné, milé a oddané stvorenie, z dvojice je ona tá odvážnejšia a veľkou oporou pre Romea. Ľudí miluje a aj napriek tomu, že už nie je najmladšia, je veľmi energická, aktívna a zvedavá :) Je priateľská, prítulná a veľmi kontaktná. Zvláda aj prechádzky na vodítku, ale evidentne ju to nikdy nikto neučil, lebo zo začiatku je trocha neistá, ale akonáhle zistí, že má pri sebe človeka, osmelí sa a všetko je v poriadku :) Julinka si hľadá rodinu, ktorá bude mať pochopenie pre jej vek a neznámu minulosť, nebude od nej žiadať nič, čo by ona sama nechcela (samozrejme to sa netýka výchovy, ale skôr aktivít, ktoré nepozná a nebude chcieť spoznať) :) Ideálne by sa jej asi bývalo pri rodinnom dome so záhradkou, ale výhradne s celoročným bývaním v dome so svojou rodinou. Z jej správania a povahy je jednoznačné, že je zvyknutá na spoločnosť človeka. Je však vhodná aj do bytu, kde by určite rada prespala celé dni na gauči :) Na svoju druhú šancu čaká od augusta 2016.


Julia je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.

V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Juliu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: JULIA

 

1ab7 e33dJulia, geboren ca. im September 2008, wurde in Velky Meder gemeinsam mit Romeo gefunden. Romeo ist in eine Grube gefallen und Julia saß die ganze Zeit der Rettung da. Sie wollte ihn nicht verlassen. Offensichtlich haben die beide ihr ganzes Leben zusammen verbracht und wurden dann ein unerwünschte Erbschaft. :( Jemand hat sie in der Nähe von Tierheim da gelassen, wie lange sie rumgelaufen sind, weiß man nicht. Romeo war dehydriert und beide zum Tot hungrig. Die ersten Tage konnten sie nicht aufhören zu essen und trinken. Katastrophe. Julia hatte offensichtlich viele Welpen zu Welt gebracht. Ob man sie nur für die „Beaglewelpen“ benutzt hat oder ob sie mit Romeo die Welpen für die ganze Welt wollten, wissen wir nicht. Julia ist unglaublich lieb und treuergeben, von den beiden ist sie die mutigere und sie ist eine große Unterstützung für Romeo. Sie liebt die Menschen und obwohl sie nicht gerade die jüngste ist, ist sie energisch, aktiv und neugierig :) Sie ist auch sehr freundlich und kontaktlieb. Die Spaziergänge an der Leine schafft sie aber man hat ihr das nie beigebracht. Am Anfang ist sie bisschen ängstlich aber als sie bemerkt, dass bei ihr ein lieber Mensch ist, wird sie mutiger und alles ist in bester Ordnung :) Julia sucht eine Familie, die Verständnis für ihr Alter und unbekannte Vergangenheit haben wird und sie zu nichts wovon sie Angst hat, außer richtiger Erziehung, zwingen wird. Ideal wäre ihr bei einem Haus mit Garten, aber nur mit dem ganzjährlichen Zugang ins Haus. Sie ist offensichtlich an Zusammensein mit dem Mensch gewöhnt. Sie ist auch in die Wohnung geeignet, sie würde den ganzen Tag am Sofa schlafen. :) Auf ihre zweite Chance wartet sie seit August 2016.

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand