ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca júl 2009
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 43 cm
  • Váha / Gewicht: 14 kg

 

Deduško JASON hľadá domov


Jason, narodený júl 2009, sa k nám dostal po smrti svojho majiteľa, zo Zemianskej Olče. Na prvotných fotkách je vidieť ako to padne, keď sa zvolí nesprávny psík na dvor, k starým rodičom :( Jason bol žiaľ v ešte horšom stave, a vôbec nebol naučený na hrebeň a nožnice už vôbec nie. Bránil sa ako sa len dalo, ale pekne postupne zisťuje, že drobné kozmetické úpravy mu vlastne prospievajú :) Jason je pravdepodobne kríženček bradáča, alebo niečoho veľmi podobného, tvrdohlavého plemena. Je na ňom dokonale poznať, že žil s človekom, bol občas aj pohladkaný, ale žiadna výchova, ani socializácia sa mu neušla :( Pokiaľ si môže žiť podľa svojich pravidiel, je to anjelik, ale akonáhle má robiť niečo podľa pravidiel niekoho iného to sa mu už veľmi nepáči. Obávame sa, že útulok bude Jasonovým posledným domovom. Kto by predsa chcel ufrflaného deda anarchistu?! Ale zase na druhej strane, práve tou svojou ufrflanou dedkovskou povahou je tak výnimočný :) Robí veľké pokroky a v kľudnom domácom prostredí by určite napredoval ešte rýchlejšie. Stresové prostredie v útulku na neho nemá vôbec dobrý vplyv. Dedko by sa potešil aj dočasnej opatere, kde sa pripraví na svoj skutočný domov. Je to nenáročný psík samotár, ale veľmi rád sa pomojká. Nechá sa kľudne zdvihnúť na ruky, rád vyskočí na kolená aby sa pomojkal, vodítko ovláda bez problémov, prechádzky miluje a rád behá aj za loptičkou (keď sa mu chce) :) V koterci sa tiež rád zahrá s loptičkou alebo inou hračkou. Veľmi prosíme za tohoto strapatého "čudáka", skúste mu niekto dať šancu aspoň vo forme dočasnej opatery, kde by sa mohol pekne socializovať, naučiť sa, že ruka neublíži. Bude z neho super kamoš na prechádzky aj na leňošenie, len potrebuje trocha prísnejšie pravidlá. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, kde by mohol okupovať dvor, ale potrebuje celoročný prístup k svojej rodine. Ak by ste uvažovali o adopcii do bytu, bude treba počítať s tým, že nikdy v byte nežil a naučiť ho chvíľu vydržať sám a samozrejme doučiť hygienické návyky.  Jason čaká na svoju druhú šancu od júna 2019.


Jason je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Jasona (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)

IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: JASON

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand