ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca máj 2013
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 44 cm
  • Váha / Gewicht: 15 kg

 

Miláčik GRETA hľadá domov


Greta, narodená cca máj 2013, k nám prišla so svojimi dvoma dcérami (Thelma a Lujza) od majiteľky. Greta bola adoptovaná z útulku v Maďarsku, podľa slov majiteľky dostala informáciu, že je kastrovaná, avšak po istom čase zrazu porodila 6 šteniatok, trom našli domov, tri im zostali, nakoniec sa rozhodli si nechať iba jedno zo šteniat a zvyšné tri sučky dali do útulku, vrátane maminky. Po "nehode" dali majitelia Gretku hneď kastrovať aby sa to nezopakovalo, takže naozaj boli šteniatka dielom náhody a nie nezodpovedného množenia. Gretka napriek tomu, že nikdy nebola ozaj chcená, vôbec nezanevrela na človeka, ba práve naopak :) Napriek svojmu veku (ale vek je len číslo) je veľmi aktívna, tešivá a rada si ešte aj zabehá. Greta sa vie tešiť úplne každému a všetkému. Vie sa potešiť aj z maličkosti, ako napríklad že svieti slniečko. Ale aj keď nesvieti, ona sa teší, že raz určite bude :) Je veľmi milá, nenáročná, nekonfliktná a vďaka svojim kúzelným jantárový očičkám aj dokonale výnimočná. Je to pravdepodobne kríženka shar-peia, ale našťastie tvrdohlavosť po ňom nezdedila :) Gretka sa veľmi rýchlo kamaráti, v nových podmienkach sa dokáže adaptovať rýchlo a bez problémov :) V útulku sa veľmi opustila, už sme si mysleli, že príde to najhoršie, ale našťastie si ju vzala naša Betka do dočasnej opatery a z Grety sa stal iný psík :) Začala si naplno užívať slobodu a život. Jej očká síce vyzerajú akoby niesla všetku starosť sveta, ale akonáhle sa usmeje, vyčarí úsmev aj na Vašej tvári :) Ovláda vodítko bez problémov, vie sa veľmi pekne prechádzať a prechádzky si aj užíva. Spoločnosť psíkov a feniek jej vôbec nevadí, ale to skôr šéfovský typ, nenechá si skákať po hlave od hocikoho :) Je to milé, nežné stvorenie, ktoré si hľadá ten najlepší domov. Ideálne by sa jej bývalo v v rodinnom dome, kde by slobodne mohla brázdiť záhradou, ale je zvyknutá spať a oddychovať v pohodlí a bezpečí domu, tak by nerada menila. Má hygienické návyky, a veľmi rada hrá s plyšákmi, robí im patologické zákroky :) Gretka je kľudná, vhodná aj k starším, ale ešte aktívnym ľuďom. Na svoju druhú šancu čaká od apríla 2017.


Greta je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.

V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

Greta je zaradená aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Gretu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: GRETA

 

1ab7 e33d

 

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand