ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca marec 2015
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 42 cm
  • Váha / Gewicht: 15 kg

 

Puberťák GERY hľadá domov


Gery, narodený cca marec 2015, k nám prišiel z Horného Mýta, kde sa opustene túlal. Gery je klasický puberťák, ktorý si myslí, že mu patrí celý svet, a keď zistí, že to tak nie je, tak sa durdí :) Evidentne niekto nezvládol jeho výchovu, a bolo jednoduchšie zbaviť sa ho :( Gery ale vôbec nie je nezvládnuteľný, len mu treba stanoviť hranice, a dôsledne dbať na to, aby ich neprekračoval. Nie je vôbec agresívny, ani dominantný na človeka, len trocha drzý. Bude potrebovať prísnejšiu výchovu a pevnú ruku, a za krátko z neho bude dokonalý parťák. K dokonalosti mu chýba ozaj len málinko. K človeku je priateľský, rád sa pomojká, ale nelipne na človekovi. Pravdepodobne sa mu veľa ľudskej lásky a starostlivosti neušlo, nepozná to a tak si chce vo všetkom poradiť sám :) Spoločnosť iných psíkov mu v podstate neprekáža, ale niekedy si vyberá podľa sympatií, takže ak by sa mal adoptovať k inému psíkovi, bude ich treba najprv zoznámiť. Gery si hľadá rodinu, ktorá bude mať dostatok času a trpezlivosti na jeho výchovu. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome ale výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Vodítko ovláda bez problémov, ale rád sa ponáhľa aby bol všade prvý :) Gery čaká na svoju druhú šancu od mája 2016.


Gery je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Geryho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: GERY

 

1ab7 e33dGery, geboren ca. in März 2015, ist alleine durch die Gemeinde Horné Mýto rumgelaufen. Gery ist ein typischer Adoleszent, der meint, dass ihm das ganze Welt gehört und wenn er feststellt, dass es nicht so ist, schaut er alle bärbeissig an. :) Offensichtlich hat jemand seine Erziehung nicht geschafft und ist ihn einfach losgeworden. :( Gery ist aber nicht so, man muss ihm einfach die Grenzen stellen und darauf achten, dass er sie nicht überschreitet. Er ist gar nicht aggressiv, nicht dominant, nur etwas frech. Er wird gute Erziehung und eine strenge Hand brauchen. Dann wird aus ihm sehr schnell ein toller Kumpel. Zur Vollkommenheit fehlt ihm wirklich nur sehr wenig. Zu Menschen ist er freundlich aber er hat bis jetzt nicht viel Liebe erlebt, also klebt er nicht an den Menschen, er will alles alleine schaffen. :) Gegenwart von anderen Hunden macht ihm nichts aus, aber manchmal wählt er nach den Sympathien. Deshalb, falls er zu einem zweiten Hund adoptiert werden sollte, dann muss man die beiden zuerst bekannt machen. Gery sucht Familie, die genug Zeit und Geduld mit seiner Erziehung haben wird. Ideal wäre ihm bei einem Haus, aber nur mit dem ganzjährlichen Zugang ins Haus. Die Leine beherrscht er problemlos, er eilt nur um überall als Erster zu sein. Gery wartet auf seine zweite Chance seit Mai 2016.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand