ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca október 2013
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 45 cm
  • Váha / Gewicht: 10 kg

 

Opustený FABIAN hľadá domov


Fabian, narodený cca október 2013, sa našiel v obci Zemianska Olča. Zo začiatku bol veľmi ustráchaný, ale krásne sa osmelil a vykľulo sa z neho úžasné tešidlo :) K cudzím ľuďom je zo začiatku trocha opatrný, ale veľmi rýchlo sa kamaráti. Štvornohý kamoš Carter mu veľmi pomáha aby nadobudol sebavedomie. Fabianko je prítulné, priateľské, spoločenské, nekonfliktné a znášanlivé psíča, ktoré Vám bude zaručene oddaným a verným kamarátom a parťákom na prechádzky. Žiaľ čierny psíkovia majú veľmi malé šance na adopciu, kvôli ich farbe, ale veríme, že sa pozriete hlboko do jeho očí a preskočí iskra, ktorá mu zmení celý život. Na vodítku sa správa ukážkovo, neskáče, neťahá, pekne sa prechádza, nechá sa viesť človekom. Fabian si hľadá rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom. Je malinký, vhodný aj do bytu. Ak by sa mal adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným bývaním v dome. Fabian čaká na svoju druhú šancu od októbra 2017.


Fabian je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Fabiana (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: FABIAN

 

1ab7 e33dFabian, geboren ca. im Oktober 2013, wurde in Zemianska Olca gefunden. Am Anfang war er sehr ängstlich aber später hat er Mut gezeigt und jetzt ist er sehr fröhlicher Hund. Zu den Fremden ist er zuerst vorsichtig aber es dauert nicht lange und er befreundet sich. Sein Kumpel Carter hilft ihm mit dem Selbstbewusstsein. Fabian ist freundlich, kuschelig, verträglich und konfliktlos. Leider die schwarzen Hunde sind schlecht zu adoptieren aber wir sind fest überzeugt, dass wenn man in seine Augen sieht klingt es sofort und kommt die Liebe auf ganzes Leben. Auf der Leine geht er super, springt nicht, zieht nicht, er lässt sich führen. Fabian sucht Familie wo er ein Familienmitglied sein wird. Er ist klein, auch in die Wohnung geeignet. Falls er zum Haus adoptiert werden sollte, dann nur mit ganzjährlichem Wohnen im Haus mit der Familie. Fabian wartet auf seine zweite Chance seit Oktober 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand