ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca júl 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 35 cm
  • Váha / Gewicht: 15 kg

 

Jedinečný ELIOT hľadá domov/sucht Zuhause


Eliot, narodený cca júl 2014, sa našiel v obci Kostolné Kračany, kde sa pritúlal k jednej rodine. Eliot je dokonalý kríženec niečoho s veľkou hlavou, a niečoho s dlhým telom :) Je geniálny a nie len výzorom, ale aj povahou. Toto odrastené štaňa by sa najradšej celý deň hladkalo a túlilo. Miluje ľudí, je veľmi kontaktný, priateľský, bez najmenšieho náznaku agresivity. V rodine, kam sa pritúlal bol v spoločnosti iných psíkov bez problému, ale nemusí to znamenať, že mu každý psí kamoš padne do oka.. S fenkami problém nemá, uvíta ich spoločnosť :) Vodítko zvláda na jednotku, prechádzky má veľmi rád. Rád si oňuchá každý centimeter v tráve aby mu neušiel ani najmenší detail.. :) Eliot je určite vhodný do bytu, je malinký a nie je zbytočne uštekaný. Rád si však pobehá aj v záhrade pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom dnu, k svojej rodine. V útulku je od marca 2015.


Eliot je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Eliota (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
Heslo: ELIOT

 

1ab7 e33d

 ELIOT, geboren ungefär im July 2014, war in den Dorf Kostolné Kračany gefunded, wo er zu einer Familie gewandert ist. Eliot ist ein perfekter mischling von einem Hund mit großen Kopf und einem Hund mit langen Körper :). Er hat ein perfektes Aussehen und auch eine perfekte Seele. Diesen großen Welpen würde es am besten gefallen den ganzen Tag nur gestreichelt zu werden. Er liebt Menschen, ist sehr kontaktfreudig, ohne irgendwelche Zeichen der Aggressivität. Eliot war mit anderen Hunded in der Familie die ihn gefunden hat, aber das bedeutet nicht dat jeder Hunde sein freund sein würd. Mit Hündinen hat er keine Probleme, er wird ihre Geselchaft zu schätzen wissen :). Er geht problemlos an der Leine und er mag Spaziergänge. Er rumschnüffelt sehr gern, so das ihm kein detail auf dem Rasen entgeht. Eliot is für eine Wohnung geeignet, weil er klien und nich laut ist. Er mag es auch in einem Garten rumzulaufen in einem Familien Haus, aber nur wen er zu seiner Familie nach drinnen kann. Er ist in Tierheim ab März 2015.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand