ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca september 2015
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 45 cm
  • Váha / Gewicht: 16 kg

 

Energický DERYL hľadá domov


Deryl, narodený cca september 2015, k nám prišiel z Hviezdoslavova. Je to malý duracelko, ktorý lipne na človekovi. Aj keď je zo začiatku trocha opatrný voči cudzím ľuďom, veľmi rýchlo sa kamaráti. Zo všetkého najradšej má dlhé prechádzky. Vodítko ovláda veľmi pekne, ale prvých pár metrov sa vie dosť ponáhľať aby všetko oňuchal a skontroloval :) Deryl je priateľský, nekonfliktný, komunikatívny mládenec, ktorý ale bude potrebovať dôsledne dotiahnuť výchovu. Psích kamošov v dočaske vyštekáva, ale pri prechádzke si iných psíkov vôbec nevšíma. Je dosť energický, hľadá si teda aktívnu rodinu, ktorá bude mať dostatok času na prechádzky, túry. Ideálne by sa mu asi bývalo pri rodinnom dome, kde by mal dostatok priestoru na pohyb, ale výhradne s celoročným bývaním v dome. Je malinký, vhodný aj do bytu, ale treba rátať s jeho energiou a dopriať mu ozaj dostatok pohybu. Má hygienické návyky, v dome nič neničí a zbytočne ani nešteká. Na svoju druhú šancu čaká od októbra 2017.


Deryl je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Deryla (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: DERYL

 

1ab7 e33dDeryl, geboren ca. im September 2015, ist zu uns aus Hviezdoslavovo gekommen. Er iste in kleiner Duracell, der an dem Mensch hängt. Am Anfang ist er vorsichtig gegen Fremden aber befreundet sich schnell. Er liebt lange Sparziergänge. Die Leine beherrscht sie gut, aber erste Meter eilt sie um alles zu kontrollieren. Deryl ist freundlich, konfliktlos, kommunikativ aber an der Erziehung muss noch gearbeitet werden. In der PS bellt auf die anderen Hunde aber am Spaziergang merkt er fast gar keinen. Er ist energisch und sucht eine aktive Familie, die genug Zeit für lange Spaziergänge haben wird. Ideal wäre ihm bei einem Haus wo er genug Platz zur Bewegung hätte, aber nur mit dem ganzjährlichen Wohnen im Haus. Er ist klein, geeignet auch in die Wohnung aber braucht viel Bewegung. Er ist stubenrein, er zerstört nichts und bellt nicht so oft. Auf seine zweite Chance wartet er seit Oktober 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand