ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca december 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 42 cm
  • Váha / Gewicht: 10 kg

 

Milujúci DAMIAN hľadá domov


Damian, narodený cca december 2014, k nám prišiel z Lehníc. Išli sme pre šteniatka jeden pán nám priložil aj Damianka :( Mal zakliesnený kus železa v nohe, čo sa ihneď muselo zoperovať. našťastie sa operácia vydarila na výbornú a Damian tak neprišiel o svoju labku. Nožičku odvtedy používa bez problémov, ale niekedy sa rád ľutuje a vtedy si ju zdvíha :) Damian je priateľské, spoločenské psíča, vhodné aj k starším ľuďom. Je nenáročný, nekonfliktný, kľudný a veľmi túlivý. S cudzími ľuďmi je zo začiatku trocha opatrný, ale rýchlo sa kamaráti. Naučil sa pekne prechádzať na vodítku, prechádzky sa mu páčia, rád si poňuchá okolie. Spoločnosť iných psíkov mu neprekáža, ale je radšej v ľudskej spoločnosti. Damian si hľadá rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom. Nepoznáme jeho minulosť, ale asi nebola najlepšia, a toto treba napraviť. ideálne by sa mu asi bývalo pri rodinnom dome, určite je tak zvyknutý, ale výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Je ale malinký, a tak vhodný aj do bytu. Damian čaká na svoju druhú šancu od novembra 2017.


Damian je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Damiana (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: DAMIAN

 

1ab7 e33dDamian, geboren ca. im Dezember 2014, ist zu uns aus Lehnice gekommen. Wir wollten Welpen abholen und haben auch Damian bekommen. Er hatte ein Stück von Eisen im Bein gehabt, musste operiert werden. Die Operation ist gelungen und er konnte das Bein behalten. Er benutzt das Bein problemlos aber manchmal bemitleidet sich selbst und hebt sie auf  Damian ist freundlich, geeignet auch zu den älteren Menschen. Er ist nicht anspruchsvoll, konfliktlos, ruhig und kuschelig. Zur Fremden ist er anfangs vorsichtig, befreundet sich schnell. Er kann schon sehr schön an der Leine gehen, die Spaziergänge gefallen ihm. Die Gesellschaft von Hunden stört ihn nicht aber lieber ist er mit den Menschen. Damian sucht eine Familie wo er ein Familienmitglied sein wird. Wir kennen seine Vergangenheit nicht aber es war nichts Schönes. Ideal wäre ihm bei einem Haus aber ausschliesslich mit dem Zugang zur Familie. Er ist klein und geeignet auch in die Wohnung. Damian wartet auf seine zweite Chance seit November 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand