ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: máj 2007
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 48 cm
  • Váha / Gewicht: 16 kg

 

Deduško ČAPO hľadá domov


Čapo, narodený máj 2007, sa našiel v Kvetoslavove. Nálezkyňa mu dala odčítať čip, bol čipovaný, vzala si tú námahu, aby ho odviezla späť majiteľom do Bratislavy, ale tam jej bolo oznámené, že o neho už nemajú záujem a pán manžel ho odviezol na dedinu, kde mu bude lepšie. Pravdepodobne si mysleli, že keď ho vyložia na dedine pri ceste, tak mu naozaj bude lepšie :( No comment, nemáme slov na takéto správanie :( Čapo je našťastie v bezpečí, zdravotné problémy vyriešené :) Mal zväčšenú prostatu, ledva cikal a kakal, tak bola nutná rýchla kastrácia a odstránil sa aj nádor na chvoste, žiaľ spolu s chvostom. Prvotný nález u veterinára ukázal močové kamene, Čapuško dostal diétu, a kamene sa pri druhom vyšetrení už nenašli. Nevieme kam sa podeli, ale nech sa už ani nevracajú :) Čapo je neskutočne úchvatný senior. On sa ozaj teší zo života. Teší sa každému a veľmi. Zbožňuje ľudí. Celý deň chce byť s človekom. Keď je dlhšie bez neho, dokáže dosť nahlas protestovať. Tiež si dokáže vydupať každodennú prechádzku :) Nálezkyňa za ním chodí skoro každý deň, chodia spolu na dlhé prechádzky. Keď nevie prísť, Čapušo berie na prechádzku svoju Betku, dočasnú opatrovateľku. Je to nekonfliktný, znášanlivý ale stále dosť aktívny deduško, ktorý by si veľmi zaslúžil svojho skutočného človeka, na ktorého sa nalepí :) Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným ývaním v dome. Je však zvyknutý aj na život v byte (bude treba trocha zmierniť štekanie). Na svoju druhú šancu čaká od augusta 2019.

Video: https://youtu.be/vJ1gwMSvi84


Čapo je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Čapa (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: CAPO

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand