ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca marec 2015
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 55 cm
  • Váha / Gewicht: 25 kg

 

Energická BROOKE hľadá domov


Brooke, narodená cca marec 2015, sa dlhšiu dobu túlala v Horných Salibách ale nikto sa pre ňu neprihlásil. Nálezcovia poprosili obec o pomoc, ktorá sa vyjadrila, že ju odstrelia a bude pokoj. Rozum sa nám pozastavuje pri takýchto prípadoch! :( Našťastie je Brooke už v bezpečí. Žiaľ žiaden luxus, iba útulkový koterec, ale pekne si zvykla. Brooke je extra energické dievčatko, s poriadnou dávkou sebavedomia a chuti do života, gény labradora v sebe nezaprie. :D Veľmi rada sa "lepí" na človeka, potrebuje jeho pozornosť, kontakt a starostlivosť. Je veľmi oddaná, kontaktná, milá a priateľská, bez najmenšieho náznaku agresivity. Brooke si hľadá aktívnu rodinu, ktorá sa nezľakne jej pojašenosti a tvrdohlavosti :) Na pohyb je dosť náročná a tak sa určite bude tešiť každej prechádzke, a možno si aj rada zapláva v jazere :) Spoločnosť iných psíkov jej neprekáža, ale určite odporúčame zoznámiť ich pred adopciou (v prípade, že by sa mala adoptovať do rodiny, kde už jeden psík je). Brooke je vhodná aj k deťom, ale určite nie k najmenším, ktorím by mohla pri hre nechtiac ublížiť svojou mohutnosťou. Vodítko ovláda bez problémov ale rada sa ponáhľa. To sa samozrejme dá korigovať a odnaučiť. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine, nie ako "odložený" pes na dvore. Brooke je v útulku od apríla 2016.


Brooke je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Brooke (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: BROOKE

 

1ab7 e33dBrooke, geboren ca. im März 2015, ist längere Zeit in Horne Saliby rumgelaufen. Keiner hat sich zu ihr gemeldet. Die Finder haben die Gemeinde um Hilfe gebeten aber die Antwort war: sie zu erschiessen und basta. Unglaublich so was! Gott sei Dank Brooke ist schon in Sicherheit. Leider kein Luxus, nur Platz im Tierheim aber sie hat sich gewöhnt. Brooke ist energisches Mädchen, richtig selbstbewusst, lebensfreudig. Genen von Labrador sind sicher da :) Sie klebt sich an den Mensch sehr gerne, braucht seine Nähe und Zuneigung. Sie ist sehr treuergeben, lieb und freundlich, ohne aggressiv zu sein. Brooke sucht eine aktive Familie, die keine Angst vor ihre Freundlichkeit und Dickköpfigkeit haben wird :) Bewegung braucht sie viel, sie wird sich über jeden Spaziergang freuen, vielleicht würde sie auch schwimmen gerne. Mit anderen Hunden kommt sie gut aus aber falls sie zu einem zweiten Hund adoptiert werden sollte, sollten sie sich die beiden vorher kennenlernen. Brooke ist auch zu den Kindern geeignet, besser zu grösseren, damit nicht beim Spielen unbewusst zur Verletzung kommt. Die Leine beherrscht sie problemlos, sie geht gerne schnell. Daran kann man noch arbeiten :) Ideal wäre ihr bei einem Haus, nicht als „abgelegter“ Hund am Hof sondern mit ganzjährlichem Zugang ins Haus. Im Tierheim ist sie seit April 2016.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand