ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca jún 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 52 cm
  • Váha / Gewicht: 20 kg

 

Zabudnutý fešák BENNY hľadá domov


Benny, narodený cca jún 2014, sa našiel vo Veľkom Mederi. Trvalo mu trocha dlhšie kým si zvykol na útulok a prítomnosť ľudí, ale dnes je už pripravený vyskúšať život v rodine. Za ten čas, kým sa Benny kamarátil s útulkom, sa žiaľ stal prehliadaným, ale teraz to môžeme zmeniť. Benny si hľadá skúsenejšiu rodinku, v ktorej by mohol začať od znova. Skúsenejšiu nie preto, že by bol problémový, ale preto, aby sa mu ušlo správneho usmernenia v živote. Je to nenáročný mladý psík, ktorý sa potrebuje len trocha socializovať a bude z neho super kamoš. Nesmie sa samozrejme zabudnúť na výchovu, ktorej sa Bennymu doteraz moc neušlo. Bennynko dlho nevychádzal ani z koterca, ale od kedy zistil, že vo výbehu na trávičke je super, už čoraz ťažšie zvláda koterec. Keď je rušnejšie obdobie, venčí sa, alebo je čas kŕmenia, tak strašne rád by išiel von, že v "eufórii" okusuje a olizuje mreže :( Je to srdcervúci pohľad, ale veríme, že na Bennyho sa čoskoro usmeje šťastie a príde ho niekto navštíviť, spoznať. Miluje prechádzky, na vodítku chodí ukážkovo, poslúchne na slovo. Veľmi rád je vonku a často sa obzerá, či za ním kráča jeho človek. :) Je nekonfliktný, ale má rád svoje súkromie a slobodu. K človeku sa vie neuveriteľne túliť a zbožne sa na neho pozerať. Je priateľský, tichý, mojkavý, ale potrebu sa cítiť v bezpečí pri svojom pánovi. Potrebuje láskavý prístup, možno aj trocha trpezlivosti, a bude z neho najoddanejší kamoš na svete. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne ako člen rodiny a nie ako štekač na dvore. Mohol by si však zvyknúť aj na pohodlný život v byte, ale bude treba doladiť hygienické návyky Na svoju druhú šancu čaká od mája 2016.


Benny je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


Benny je zaradený aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Bennyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: BENNY

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand