ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca november 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 58 cm
  • Váha / Gewicht: 24 kg

 

Pokorný ASTON hľadá domov


Aston, narodený cca november 2016, sa našiel vo Veľkom Mederi. Jeho doterajší život pravdepodobne nebol najlepší :( Bojí sa každého prudkého pohybu, stačí nadvihnúť ruku a ihneď sa krčí a poddáva, čo nasvedčuje tomu, že bol asi bitý, týraný :( Aston je pritom úžasný pes, vďačný za každé jedno pohladenie. Pri správnom vedení z neho bude perfektný parťák, spoločník. Potrebuje rodinu, ktorá bude mať zo začiatku pochopenie pre jeho plachosť, ale bude mu aj postupne stanovovať hranice. Bude potrebovať dôslednú, ale láskyplnú výchovu, aby nezačal príliš vystrkovať rožky :) So psíkmi ani fenkami nemá problém, vie sa s nimi pekne tolerovať, a aj sa kamaráti. Na vodítku je zatiaľ nesmelý, ale veľmi sa snaží. Za človekom by šiel aj na kraj sveta. Učí a osmeľuje sa veľmi rýchlo. Veľmi by potreboval rodinu, v útulku na neho žiaľ nie je dostatok času :( Je to priateľský a veľmi kontaktný psík bez najmenšej známky agresivity. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Určite nie je vhodný výhradne na stráženie! Aston čaká na svoju druhú šancu od októbra 2017.


Aston je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Astona (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ASTON

 

1ab7 e33dAston, geboren ca. im November 2016, wurde in Velky Meder gefunden. Sein bisheriges Leben war wahrscheinlich nicht gut. Er hat Angst von jeder plötzlichen Bewegung. Es reicht die Hand zu heben und er liegt auf dem Boden. Sein Benehmen sieht nach einer Misshandlung und Schlägerei aus. Aston ist dankbar für jedes Streicheln. Unter richtiger Führung wird aus ihm ein toller Kumpel. Er braucht eine Familie, die Verständnis für seine Scheu und ihm richtige Grenzen stellt. Er wird eine richtige, feste aber liebevolle Erziehung brauchen. Mit anderen Hunden hat er kein Problem, er spielt gerne. Auf der Leine ist er noch etwas scheu aber er lernt schnell. Mit dem Mensch würde er bis auf das Ende der Welt gehen. Er braucht sehr eine Familie, im Tierheim hat man für ihn nicht so viel Zeit. Er ist lieb, freundlich und überhaupt nicht aggressiv. Ideal wäre ihm bei einem Haus aber nur mit dem ganzjährlichen Zugang ins Haus zur Familie. Er ist nicht als Wachhund geeignet. Aston wartet auf seine zweite Chance seit Oktober 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand