ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca máj 2015
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 35 cm
  • Váha / Gewicht: 13 kg

 

Úchvatná frfloška ALINA hľadá domov


Alina, narodená cca máj 2015, bola odobratá z osady vo Veľkom Mederi. V osade prisniesla na svet šesť, úplne najrozkošnejších šteniatok, a tak bola celá rodinka, za asistencie mestských policajtov, odobratá a krpci dostali šancu na život :) Alina svojich potomkov ukážkovo vychovala, ale akonáhle sa adoptoval aj posledný krpec, ona sa akosi stratila vo svete :( Zostala v útulku bez nich, sama a stratená. Úplne sa opustila, stala sa z nej malá anarchistka a gény špica prerazili na povrch. Ľakala a bránila sa pri každej manipulácii, ale našťastie mala možnosť opustiť útulok a presťahovať sa dočasnej opatery, kde sa ukázalo, že človeku, ktorému dôvruje, dovolí v podstate čokoľvek. Trocha ťažšie sa kamaráti, ale určite to stojí za to :) Prudkých a neznámych pohybov sa síce ešte bojí, ale nikdy to neriešila agresivitou, len sa pripomenula, že to nechce. Ale nakoniec sa vždy nechá ukecať :) Alina je veľmi priateľské, tešivé dievčatko, ktoré bude zaručene oddanou spoločníčkou. Momentálne žije v spoločnosti viacerých psíkov aj feniek a je absolútne nekonfliktná. Psia spoločnosť jej dokonca pomohla zorientovať sa vo svete. Alina nepotrebuje nič iné, ako láskavý a trpazlivý prístup, treba ju pekne pomaly naučiť, že všetko čo sa okolo nej deje, je v záujme jej dobra. Potrebuje len čas a trpezlivosť a ona si sama nájde cestu k človeku. Na ľuďoch je závislá, len ten špic v génoch to dáva nejako divne najavo :)  Vodítko a obojok spoznala prvý krát v útulku, najprv sa vyľakala, ale neskôr to už vôbec neriešila a urobila aj pár krokov :) Alina si hľadá rodinku, ktorá bude mať dostatok času venovať sa jej a pomôže jej odbúrať svoj prvotný strach. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, kde by mohla mať svoje kráľovstvo a navoľno si bežkať na dvore. Je však vhodná aj do bytu, ale treba rátať s tým, že venčenie môže byť zo začiatku trocha časovo náročnejšie. Ak by sa mala adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným bývaním v dome, potrebuje prítomnosť človeka a aj teraz je tak zvyknutá. Je vhodná iba do skúsenejšej rodiny, ktorá si poradí s jej (občas) vrtkou povahou. K deťom skôr nie, alebo keď áno, tak výhradne k takým, ktoré už vedia ako sa treba správať ku psíkovi a nebudú za každú cenu vyhľadávať jej spoločnosť. Alina čaká na svoju druhú šancu od júna 2016.


Alina je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.

V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

Alina je zaradená aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Alinu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)

IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ALINA

 

1ab7 e33d

 

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand