ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca máj 2015
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 32 cm
  • Váha / Gewicht: 10 kg

 

Statočná ALINA hľadá domov


Alina, narodená cca máj 2015, bola odobratá z osady vo Veľkom Mederi. V osade prisniesla na svet šesť, úplne najrozkošnejších šteniatok, a tak bola celá rodinka, za asistencie mestských policajtov, odobratá a krpci dostali šancu na život :) Alina sa o svojich potomkov stará ukážkovo a od prvej chvíle nám aj dovolí pomáhať jej. Veľmi rýchlo zistila, že im nič nehrozí a čím viac sú šteniatka samostatnejšie, tým je aj Alina odvážnejšia :) Prudkých a neznámych pohybov sa síce ešte bojí, ale nikdy to neriešila agresivitou, len sa pripomenula, že to nechce. Ale nakoniec sa vždy nechá ukecať :) Alina je pravdepodobne v rodinnom vzťahu s Tinou a Peanutom. Všetci traja sú cca rovnako starí, pochádzajú z rovnakej osady, Alinine šteniatka sú ako cez kopirák, a v dospelosti budú pravdepodobne vyzerať veľmi podobne ako Tina a Peanut :) Klasické, čudné rodinné vzťahy z osady, nikdy nevieš kto je otcom :D :D Alina je veľmi priateľské dievčatko, ktoré bude zaručene oddanou spoločníčkou, akonáhle sa osmelí a už sa nebude musieť báť a o svoje bábätká. V spoločnosti iných psíkov sme ju ešte nevideli, nevieme ako sa bude správať, ale tým, že pravdepodobne vyrastala s viacerými štvornožcami, nebude mať problém s ich prítomnosťou. Vodítko a obojok spoznala prvý krát v útulku, najprv sa vyľakala, ale neskôr to už vôbec neriešila a urobila aj pár krokov :) Alina si hľadá rodinku, ktorá bude mať dostatok času venovať sa jej a pomôže jej odbúrať svoj strach. K adopcii bude po kastrácia, ktorá nemôže byť skôr ako koncom septembra a Camelia, Dalia, Violet, Rosie, Lolek a Bolek ešte aj tak potrebujú byť pri svojej maminke :) Alina je vhodná aj do bytu, ale rátať s tým, že venčenie môže byť zo začiatku trocha časovo náročnejšie. Ak by sa mala adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným bývaním v dome, potrebuje prítomnosť človeka. Alina čaká na svoju druhú šancu od júna 2016.


Alina je odčervená, očkovaná, čipovaná a pred adopciou bude kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Alinu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ALINA

 

1ab7 e33dALINA, geboren ca. im Mai 2015, wurde aus der Siedlung in Velky Meder abgenommen. Sie hat 6 wunderschöne Welpen zur Welt gebracht. Um die Kleinen zu retten, wurde die ganze Familie unter Aufsicht von Stadtpolizei abgenommen. Alina kümmert sich mit Liebe und Sorgfalt um ihre Kinder und lässt sich dabei von uns helfen. Sie hat schnell verstanden, dass ihr bei uns nichts Böses passieren kann. Je selbständig die Welpen werden, desto mutiger ist Alina. :) Von unerwarteten Bewegungen hat sie noch Angst, aber nie war sie aggressiv deswegen. Alina ist wahrscheinlich mit Peanut und Tina verwand. Alle drei sind im selben Alter und kamen von derselben Siedlung. Alinas Welpen sind gleiche Kopien und als Erwachsene werden die wahrscheinlich wie Peanut und Tina aussehen. :) Klassische Verhältnisse in der Siedlung – man weiß nie, wer der Vater ist. :) Alina ist ein liebes Mädchen, das nach dem Abbau von Angst eine tolle Gesellschafterin sein wird. Wie sie sich zu anderen Hunden benimmt, das haben wir noch nicht gesehen aber da sie mit anderen Hunden großgewachsen ist, wird es kein Problem sein. Leine und Halsband hat sie zum ersten Mal erst im Tierheim gesehen. Zuerst hatte sie Angst aber später war es in Ordnung und hat ein paar Schritte gemacht. :) Alina sucht eine Familie, die genug Zeit für sie haben wird und die ihr mit ihrer Angst helfen wird. Zu Adoption wird sie nach der Sterilisation frei sein, erst ca. Ende September. Camelia, Dalia, Violet,Rosie, Lolek und Bolek brauchen noch ihre Mami :) Alina ist in die Wohnung geeignet, man muss aber damit rechnen, dass die Spaziergänge am Anfang zeitlich etwas anstrengend werden. Falls sie zu einem Haus adoptiert werden sollte, dann nur mit dem ganzjährlichen Wohnen im Haus bei der Familie. Alina wartet auf ihre zweite Chance seit Juni 2016.

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand