ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca september 2010
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 63 cm
  • Váha / Gewicht: 22 kg

 

Nechcený ALEX hľadá domov


Alex, narodený cca september 2010, k nám prišiel z obce Blahová. Alexa opustil vlastný majiteľ, nechal ho napospas osudu. Kvôli zlému plotu sa Alex často vyberal na špacír, majiteľov to omrzelo a už ho ani domov nepustili. Tak skončil sám na ulici, hladný a opustený. Našťastie však jednej slečne nebol ľahostajný jeho osud a tak sa dostal Alex k nám, do bezpečia. Je to neskutočne milý, vďačný a prítulný psík, ktorý je napriek svojej mohutnosti veľmi jemný a nežný. Je nekonfliktný, nechá so sebou bez problémov manipulovať, oddáva sa človeku, len aby sa mu venoval :) Na vodítku sa správa ukážkovo, neťahá, neskáče, dá sa bez problémov usmerniť. Alex má už síce svoj vek, ale ak mu dáte šancu, rodinu, získate verného kamaráta, ktorý za Vami pôjde a na kraj sveta a urobí pre Vás čokoľvek. Je kľudnej povahy, vhodný aj starším ľuďom. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale potrebuje celoročný kontakt so svojou rodinou. Na svoju druhú šancu čaká od októbra 2017. 


Alex je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Alexa (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ALEX

 

1ab7 e33dAlex, geboren ca. im September 2010, ist zu uns aus Blahova gekommen. Sein eigener Besitzer hat ihn verlassen. Wegen Zaun im schlechten Zustand ist Alex oft weggelaufen und die Besitzer hatten die Nase voll und liessen ihn nicht mehr nach Hause. Er ist auf der Strasse hungrig und verlassen geblieben. Gott sei Dank, ein Mädchen hat ihn zu uns in die Sicherheit gebracht. Er ist unglaublich lieb, dankbar und kuschelig. Trotz seiner Grösse ist er zärtlich. Er ist konfliktlos, er lässt mit sich problemlos manipulieren, ergeben dem Mensch. Auf der Leine geht er hervorragend, zieht nicht, springt nicht. Alex hat zwar schon sein Alter, aber wenn Sie ihm eine Chance geben, bekommen Sie einen tollen treuen Kumpel, der mit Ihnen bis auf das Ende der Welt gehen wird und der für Sie alle machen wird. Er ist ruhig, geeignet auch zu den älteren Menschen. Ideal wäre ihm bei einem Haus aber er braucht Kontakt mit ihrer Familie. Auf seine zweite Chance wartet er seit Oktober 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand