ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

Virtuálna adopcia

virtualna adopcia note


Virtuálna adopcia je perfektná príležitosť ako mať svojho psíka, aj keď ho nemôžete mať doma. Pokiaľ chcete mať virtuálne adoptovaného chlpáča, stačí zájsť do sekcie „virtuálna adopcia" na našej stránke, a vybrať si toho Vášho. Pravidelne potom prispievate na havkáča a jeho potreby. Za to dostanete certifikát virtuálneho adoptéra.

 

Do virtuálnej adopcie sú zväčša zaradené psíky, ktoré majú malú šancu na nájdenie si nového domova a je pravdepodobné, že svoj život dožijú v útulku. Dôvody sú rôzne, staroba, choroba, hendikep... Samozrejme, všetkým psíkom i naďalej hľadáme reálne domovy.

Princíp virtuálnej adopcie je založený na pravidelnom mesačnom príspevku v minimálnej výške 5eur, určenom pre konkrétneho psíka. Ide najmä o pravidelnosť príspevku, ideálne až do adopcie psíka, samozrejme môžete sa ukončiť aj skôr. Z tohto príspevku budú hradené náklady na daného psíka, napr. na liečbu, kastráciu, kvalitnejšie krmivo, očkovanie či iné nevyhnutné veci. Najjednoduchším spôsobom pravidelného prispievania je trvalý príkaz, ktorý si môžete zadať vo svojej banke. Je to pohodlné a v záplave iných povinností takto nezabudnete ani na svojho virtuálneho chlpáča. 

Virtuálnym adoptérom môže byť fyzická osoba ale aj firma, pričom platí, že môžete mať adoptovaných aj viacerých psíkov a naopak jedného psíka si môže adoptovať aj viac ľudí.

Ak sa rozhodnete pre virtuálnu adopciu psíka z nášho útulku, kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., v ktorom nám zašlete meno vybraného psíka a informáciu o tom, že si ho želáte viruálne adoptovať. Obratom Vám pošleme elektronicky certifikát, ktorý si môžete vytlačiť, alebo pridať na Facebook a pochváliť sa tak svojim priateľom o dobrom skutku a virtuálnom prírastku do rodiny :)

Samozrejme je možnosť aj jednorázového príspevku na vybraného psíka, v tomto príade sa však nejedná o virtuálnu adopciu a nevydáva sa certifikát.

Príspevky môžete posielať na:
Číslo účtu: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX

 

Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand