ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

Veselé Vianoce a šťastný nový rok :)

max vianoce Priatelia, dovoľte nám a Maxovi, ako maskotovi nášho útulku, keďže je u nás najdlhšie, aby sme vám zaželali krásne Vianoce plné pokoja, mieru a lásky.
Máme za sebou dlhý rok plný výziev, ale aj veľkých víťazstiev, na každom kroku ste boli s nami, stáli ste pri nás, podporovali ste nás, pomáhali, držali ste nás nad vodou, keď bolo zle a tešili ste sa s nami, keď sme mali dôvod na radosť, a že tých dôvodov bolo veľa, to vieme všetci. My sme vám nekonečne vďační za všetko, čo ste nám pomohli dosiahnuť, lebo bez vás by to nešlo, bez vás by sme neboli nikde, bez vás by sme nemali útulok a nemali by sme čím nakŕmiť denno denne našich psíkov, vlastne, môžem kľudne povedať, že aj vašich psíkov, lebo vy ste si adoptovali celý Dog Azyl a každý jeden psík je tak náš, ako aj váš a za toto všetko vám patrí obrovské ĎAKUJEME!
Veríme, že rok 2016 bude ešte lepší a my budeme spoločne aj naďalej hľadať a nachádzať skvelé domovy pre našich psíkov.

Dear friends, we would like to wish you a merry Christmas.
We take this opportunity to thank you for being there with and for us every step of our way. We have a tough year behind us, full of difficulties, but also great victories, none of which would have been possible without your help and support. Not only you are there in the happy times, but we can also count on you when we are in trouble, without you there would be no shelter, for you have adopted the whole Dog Azyl and you care about our, or better said, your dogs, you make sure they have food every day and a roof above their heads to be safe. A big thank you also goes to our Austrian and German partner organizations who find the best homes for our darlings, we cannot do it without you!
We hope 2016 is going to be even better and we wish to continue our successful cooperation so that more and more dogs find their dream homes. THANK YOU!!!!!

Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand