ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

Samko prosí o dočasku

2016 04 14 samko do Ahojky, ja som Samko :)

Neuveríš, čo sa mi stalo.. Tak jedného rána sa ti zobudím a konečne svieti slniečko.. Povedal som si, že pôjdem trocha pokukať po susedoch, veď prečo nie.. Precupital som pol dňa, v brušku mi začalo škŕkať a chcel som ísť domov, ale.. Zrazu zisťujem, že ani len netuším, kde som a ako sa ide domov.. :(

Tak som sa otriasol, zhlboka nadýchol a začal som hľadať niečo pod zub. Našiel som akurát tak veľké nič.. :( Ja ti ani neviem, koľko dní som márne hľadal a koľko nocí prespával pod kríkmi, ale zrazu prišla taká milá teta. Vzala ma na ruky a ja celý šťastný, že ma vezme domov, som sa jej odovzdane uložil v náručí.. Ako som sa však neskôr dozvedel, teta asi tiež nevedela, kde bývam a tak som skončil v útulku. No zbohom! Bŕŕŕ.. Ale vieš, že to nebolo také hrozné? Miska bola stále plná, vodička čistá a ani na hlavu mi nepršalo. No skoro ako Interhotel, len bez raňajok :D Celkom som si na pobyt zvykol, až kým ma bruško nezačalo veľmi bolieť. Tá moja "slúžka" v útulku neváhala ani sekundu, zavolala nejakej druhej, asi vedúcej "slúžke" a vzali ma k pánovi doktorovi... Robili mi testy a mali čudné výrazy pri tom.. Furt hovorili o nejakom "rapvo", "pravo" už viem, parvo víruse, že z toho ma bolí bruško, ale prisahám, ja som nič také nezjedol! Nechali si ma na klinike. Skoro ako útulok, len tam nebola taká sranda. Papať sa mi tam vôbec nechcelo a bruško stále bolelo. Vraj som prespal dva týždne a veľmi sa o mňa báli..

Prvýkrát som videl úsmev na ich tvárach, keď som po týždni ničnerobenia začal vyštekávať slečnu mačku od vedľa. Postupne mi začalo chutiť jesť, až mi nakoniec povedali, že môžem ísť domov. Neskutočne som sa potešil, konečne jeden múdry človek, ktorý vie kde bývam, ale figu.. Prišla pre mňa teta Majka (Nie z Gurunu, čo si!? Zo Šamorína!) a odviezla ma k nej domov. Páááni, to by ste mali vidieť.. Keď útulok je Interhotel, tak toto u nej je Sultánov palác! Celkom rýchlo a pohodlne som sa zabýval, ale.. Rýchlo sa ukázalo, že mám problém s nožičkou. Zase sme teda išli k doktorovi - že už nedajú s tým doktorom pokoj! To neuveríš, ale ja ti mám normálne natrhnutý krížový väz v kolene, alebo čo.. Netuším čo to je, ale bolí to jak fras! Nožičku ani moc nechcem používať. Musím ísť na operáciu.. Acch, mňa porazí!

No, ale problém je ten, že táto moja Majka má snáď viac psov, ako tam v útulku a obáva sa, že by sa o mňa po operácii nevedela dostatočne postarať.. Vraj budem musieť byť asi 6 týždňov v klietke, čo by mi ani nevadilo, ale postupne budem potrebovať s nožičkou cvičiť. Ale neľakaj sa, prosím ťa, nie je to žiadna veda a ja ti s tým pomôžem ;) Potreboval by som dočasnú opateru, ale najviac by som sa tešil konečne novému domovu, kde ma dajú dokopy a môžem tam aj zostať.. Ale nie som naivný, tak mi zatiaľ postačí aj tá dočaska :D

Tety z útulku sa o všetko postarajú. Ty ma musíš len ľúbiť a dávať na mňa pozor ;) Myslíš, že by si to zvládol? Alebo počuj, keď nie ty, tak nepoznáš niekoho, kto by mohol? Dosť by to pomohlo.. Tá moja noha mi celkom prirástla k srdcu, je taká fajnová chlpatá a sexy, nerád by som o ňu prišiel.. ;)

Na toto číslo kľudne volaj, ak by si mal nápad, ako mi pomôcť: 0905/114-240

Ešte mi našepkávajú, aby som sem dopísal nejaké číslo účtu, keby si mi chcel pomôcť finančne, myslia na tú operáciu ;)
Číslo účtu: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
Heslo: SAMKO

Tisíckrát Ti ďakujem, dobrá duša! <3

Tvoj Samko :*

Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand