ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

!!! Potrebujeme dočasky !!!

2016 05 02 potrebujeme do
!!!!!! SOS!!!!! POTREBUJEME DOČASKY!!!!!!

Pozrite si tieto tri nádherné šteniatka! VŠETKY TRI SÚ UŽ MŔTVE!

Zabil ich útulok? Nie! Zabil ich človek, keď sa rozhodol zbaviť zodpovednosti a vyhodil ich, nedbajúc na to, či prežijú.
Do útulku prišli slabé, začervené, podvýživené a netrvalo dlho a ich imunita to nezvládla a tieto malé bábätká umreli. Za posledný týždeň umrela na ten istý vírus aj mladá, dospelá sučka spolu s jedný šteniatkom, druhé dve svoj boj vyhrali, takže šanca na prežitie 50% ?
Momentálne v nemocnici dve šteniatka, pri 50% šanci, čo myslíte, ktoré prežije? A v útulku tie zvyšné? Odrátame každé druhé a počkáme, kým umrie? Odpočítate ich Vy?
V útulku robíme všetko, čo sa dá, avšak jediné riešenie je zastaviť príjem šteniat a nájsť im dočasky na dobu asi dvoch mesiacov, aby dostali dve očkovania. Na poslednú výzvu sa nám ozvala jedna pani, kontakt máme uložený, avšak to nestačí.
Prosíme Vás, ak máte možnosť, hoci aj v pivnici, či garáži, poskytnúť dočasný domov, zrieknite sa na chvíľku svojho pohodlia výmenou za záchranu života, životov!
Dočasky hľadáme prioritne na trase Veľký Meder - Bratislava, ale ak máte auto a viete šteniatka v prípade potreby previezť na veterinu v Bratislave, môže to byť aj mimo túto trasu.

Úpenlivo Vás prosíme, pomôžte! Nie nám, ale im, tým drobným bábätkám, ktoré si zaslúžia žiť!
0905 507 847 - Marcela

Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand