ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

Poďakovanie nadácii SPP

spp Obrovské poďakovanie patrí Nadácii SPP za udelenie finančného príspevku vo výške 6000€ našim útulkáčom.
Koncom roka 2019 sme žiadali o grant v rámci podpory partnerstva a s veľkým potešením sme čoskoro zistili, že sme ho aj získali.

Cieľom nášho projektu bolo zaistenie a realizácia bezpečnosti psov v útulku a karanténe vo Veľkom Mederi a to nasledovne:
1. Zriadenie bezpečnostného kamerového systému
2. Montáž bleskozvodu
3. Zakúpenie antiparazitík

0 final V máji, roku 2020, sme značnú časť príspevku využili na zakúpenie antiparazitných pipiet Advocate, ktoré nám podľa predpokladov mali vystačiť (aj vystačia) do konca roka 2020. Tieto pipety sú momentálne najkvalitnejšou ochranou proti vnútorným aj vonkajším parazitom. Použitá suma z grantu bola 2700€. Pôvodne mali byť tieto financie využité na osadenie nového oplotenia medzi útulkom a výbehmi (karanténna časť), ale z dôvodu vzniknutej pandemickej situácie sme sa, po dohode s nadáciou, rozhodli, že peniažky budú mať lepšie využitie na veterinárne náklady.

V júli 2020
sa konala montáž bleskozvodu, ktorý už bol dávno nevyhnutný. Budova nedisponovala žiadnym funkčným bleskozvodom a keďže sa útulok nachádza v extraviláne mesta, nebezpečenstvo udretia blesku bolo vysoké. Na tento účel sme z grantu mali k dispozícii 2300€. Touto cestou by sme sa tiež radi poďakovali spoločnosti www.bleskozvody.sk za veľmi prijateľnú cenovú ponuku a obrovskú zľavu vo výške 500€. Ďakujeme


V novembri 2020
sme zakúpili potrebné vybavenie k inštalácii bezpečnostného kamerového systému a jeho montáž sa bude konať v prvej polovici decembra 2020.
Konečne budeme môcť pokojne spávať s vedomím, že naši bundáši sú v bezpečí. Na výbavu kamerového systému sme žiadali o sumu vo výške 1000€ a montáž bude v našej réžii.

Srdečne ďakujeme nadácii, že jej nie ľahostajný ani osud štvornohých tulákov, a že nám umožnila posunúť sa o veľké kroky vpred.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať!

 

Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand