ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

Orieškiáda Žitného ostrova - 1. ročník

Milí priatelia, touto cestou by som sa vám chcela všetkým divákom veľmi pekne poďakovať za všetky zúčastnené útulky (keď dostanem mikrofón do ruky, ani vlastne neviem či poviem všetko čo povedať chcem , proste nie som mikrofónový typ), boli ste tak úžasní, je to pre nás to najdôležitejšie, že ste prišli a zabavili sa, že ste boli dojatí, že ste tlieskali, usmievali sa, fandili, že ste proste boli skvelé publikum :) A to je pre nás výzva a zároveň záväzok pre ďalší ročník ... Program ešte viac obohatiť a niečím novým prekvapiť , už teraz sa na vás tešíme na budúci rok.


A dovolím si obzvlášť poďakovať mojim KIKÁKOM, ktorí nás prišli podporiť... Pre mňa osobne, to bol taký pevný bod, keď som sa pozrela na ich lavičku a zbadala som tam známe tváre z práce, niekoho, kto ma pozná a ja poznám jeho... A tak som mala pocit, že je všetko tak, ako má byť... A Kikáckim deťom , že sa prejavili ako veľkí šoumeni a roztancovali to tam na pódiu, to som sa teda fakt pobavila. Ďakujeme!!! /Mária Formánková - organizátorka/

Tak ako minulý rok , tak aj tento sa na Orieškiáde objavilo zázračné auto, ktoré všetkým zúčastneným útulkom priviezlo cca 200 kg granuliek, z auta vybehli dámy, ktoré sme opätovne nemohli dostať na pódium, tak aspoň touto cestou chceme veľmi pekne poďakovať. Rovnako p.Csibovi z Husse , ktorý venoval útulkáčom ďalších 200 kg. Cca na týždeň máme pre nich zabezpečené papanie :)

Mali sme nielen to šťastie, že sme natrafili na zvukára, ktorý nás ozvučil, aj keď sme sa ozvali tri dni pred akciou, polepil si iné akcie tak ako sa len dalo, len aby nás nenechal v šlamastike, ale ešte nám tam aj fotil :) Ďakujeme za pekné fotky a skvelý podmaz celej Orieškiády Roberto Varga!!!

Na akcii sa dokonca adoptovala naša Lady, a prišli nás navštíviť naši bývalí zverenci, Lori, Shelby a Hunter :)

Ďakujeme za vašu celoročnú pordporu, za vašu oddanosť a tešíme sa na vás o rok!!! :)

Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand