ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

My sme team OZ Dog Azyl :)

predstavenie Milí priatelia!
Dovoľte aby sme sa Vám takto oficiálne predstavili, aby ste si ku komentom, správam a prosbám vedeli aj tváre priradiť :)

Na základe každoročnej členskej schôdze to u nás vyzerá takto: :)
Na čele teamu OZ Dog Azyl stojí Veronika Dosoudilová (predseda OZ) a Soňa Borisková (podpredseda OZ).

Veronika má na starosti všetku administratívu ohľadom združenia aj útulku, a nie je toho málo :) Pravidelne organizuje aukcie, z ktorých výťažok je použitý na úhradu faktúr. Tiež je zodpovedná za zbierky, akcie organizované združením a komunikáciu s obcami. Stará sa aby bol každý psík zaočkovaný, začipovaný a absolvoval základnú veterinárnu prehliadku. Fotí psíkov na adopciu, vytvára albumy s popismi a následne odovzdáva "štafetu" Soni :)

Soňa má na starosti skoro všetky adopcie aj dočasky. Komunikuje zo záujemcami, a rieši aj poadopčnú starostlivosť. Rovnako ako na Slovensku, tak aj v zahraničí. Vďaka nej sa môže každý psík prezentovať na Facebooku aj krátkym videjkom a dovezie psíka aj na druhý koniec sveta, ak je to ten správny domov pre neho :)

Betka je naša "matka Tereza", ktorá si vždy a bez váhania prichýli akéhokoľvek psíka, ktorý potrebuje špeciálnu starostlivosť.
Vďaka Lubke máme zabehnutý program virtuálnej adopcie, komunikáciu so zahraničím a preklady.
Zlatka sa "skrýva" za inzerciami na portáloch a môžete ju stretnúť na každej akcii v našom infostánku.
Bez Andrei by to tiež nešlo :) Nikdy nepovie nie, keď treba pomôcť, či už pri fotení, s dočaskou, veterinou, adopciou, alebo pred/po-kontrolou psíka.
Zuzka je nápomocná keď je treba niečo previezť, odviezť, skontrolovať. Zastrešuje väčšinu dočasiek v Bratislave.
Naša "mama" Pálfy je zodpovedná za nás všetky, aby sme dodržiavali termíny - vedie účtovníctvo. Vďačíme jej za mesačné poďakovania prispievateľom.

Na obrázku môžete vidieť nás, ktoré s Vami denno-denne komunikujeme, ale nami to samozrejme z ďaleka nekončí :)

 

Obrovská vďaka patrí Marike, Veronike, Palovi a Edovi, ktorí sa každodenne starajú o psíkov v útulku. Či prší, fúka, sneží alebo praží slnko, oni sú tam aby mali Azyláci čisté koterce a plné brušká.

Koncom minulého roka sa k nám pridala Diana Polomská, bez ktorej by sme si už náš team nevedeli ani predstaviť. Za krátky čas našej známosti si už stihla adoptovať psíka a Damiana má práve v dočaske. Je nápomocná vždy a vo všetkom, za čo jej patrí obrovská vďaka.

Vďaka Nore sa každý psík, ktorý to potrebuje, dostane do dočasnej starostlivosti. Nikdy neváha prichýliť si štvornohého tuláka, v čom jej pomáha vnučka Kika.
Ak potrebuje psík prevýchovu, socializáciu, alebo len základné usmernenie v správaní, Viktor nám hneď uteká na pomoc :)
Danka a Editka sú tiež našimi anjelmi, pomáhajú s dočaskami a vždy sa ne môžeme spoľahnúť. Danke patrí obrovské ďakujem za rehabilitácie a pooperačnú starostlivosť v špeciálnych prípadoch.

Poďakovanie patrí každému, kto od nás má, mal alebo plánuje mať psíka, či už adoptovaného, alebo v dočasnej opatere a tiež každému, kto nám akokoľvek pomáha, alebo pomáhal ❤ Sme jedna veľká rodina a láska ku psíkom nás bude vždy spájať.

A nezabudli sme ani Vás (áno, na Vás, kto to práve čítate) :) Patrí Vám obrovské ĎAKUJEM, za každý jeden like, zdiaľanie, koment. Bez Vás by naši zverenci, naše prosby, boli neviditeľné. Ďakujeme, že ste s nami, že nám pomáhate pomáhať! <3

Team OZ Dog Azyl

P.S. Starostlivosť o nemé tváre nie je našim zamestnaním, je to našim poslaním. Robíme to dobrovoľne, bez nároku na honorár. Ak by ste nám chceli akokoľvek pomôcť, veľmi radi Vás uvítame v tíme

Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand