ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

Moyra a šteniatka

Dnes sa v Okoči, pod opusteným prívesom, našla fenka kríženca s 12 šteniatkami!!! 2 maličké boli už žiaľ mŕtve, takže momentálne má 10 šteniatok!!! Majú asi dva dni, mamina je na kosť vychudnutá a potrebuje spolu s maličkými teplé miestečko, kde dostanú poriadne najesť a kde bude mať kľud. Pri odchyte spočiatku vrčala, bránila si maličké, ale hneď ako dostala najesť, sa vzdala a nechala so sebou robiť čokoľvek. Teraz je už krotká a v pohode. Do útulku ich nemôžeme vziať v žiadnom prípade. Prosím, naozaj súrne potrebujeme dočasku, aby maličké mali vôbec šancu. Ak viete pomôcť, píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo volajte 0908 703 433... Môžu ísť iba spolu, maličké by bez maminky neprežili.


AKTUÁLNE:

19. august 2014        Stal sa zázrak! Našu početnú rodinku, na čele s maminkou Moyrou, si vzala do dočasnej opatery pani Editka z Bratislavy. Sú v tých najlepších rukách!!! Zo srdca Vám ďakujeme za pomoc!
Moyra a šteniatka sú už v bezpečí, záchrana prišla naozaj na naj poslednejšiu chvíľu. Ďakujeme aj za každé jedno zdieľanie, opäť sa ukázalo, že spoločne robíme zázraky!
Prikladáme prvé dočaskové fotky :)

 

AKTUÁLNE:
22. august 2014        !!! S.O.S. !!! !!! S.O.S. !!! !!! S.O.S. !!! !!! S.O.S. !!! !!! S.O.S. !!!
Moyra nezvláda šteniatka :( Je veľmi podvyživená, vychudnutá a má 10 malých, ktorých nadovšetko miluje, ale musíme jej pomôcť so starostlivosťou! 10 šteniatok vychovať je fuška aj pre zdravé, dobre chované fenky, nieto ešte pre našu tuláčku :( Dnes začneme malé prikrmovať, aby sme jej to trocha uľahčili, ale ideálne by bolo, keby sa našla KOJACA FENKA, ktorá by sa ujala aspoň polivice šteniatok!!!
Pomôžte prosím Moyre! Nevzdáva to, ale srdiečko ju neposlúcha akoby malo a máme o ňu naozaj veľké obavy. :( ZDIEĽAJTE!!!! Ďakujeme ♥

 

23. august 2014       Priatelia, opäť sa na vás obraciame s prosbou. Tentokrát prosíme za Moyru a 10 malých nevinných šteniatok! Šteniatka potrebujeme prikrmovať umelým šteňacím mliečkom, ktoré je pre nás, bez Vašej pomoci, finančne nezvládnuteľné :(
Moyra bude tiež potrebovať vyšetrenia, kvôli chorému srdiečku, ktoré budú pre naše OZ tiež obrovskou finančnou záťažou :(
PROSÍME pomôžte Moyre vychovať svoje šteniatka. Každé jedno euro, každý centík, bude kvapôčkou mlieka do hladných brušiek!
Potrebujeme Vás, Moyra Vás potrebuje! ĎAKUJEME

Bankové spojenie (Tatra banka):
Číslo účtu : 2926857357/1100
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
HESLO: Moyra

moyra

 

AKTUÁLNE:
29. august 2014        Boli sme navštíviť Moyru a šteniatka :) Malinké už majú otvorené očká, a tie čulejšie už začínajú dokonca objavovať svet okolo seba. Nie sme však ani z ďaleka za vodou :( Čím sú šteniatka väčšie, tým viac papania potrebujú a Moyru to zaťažuje čoraz viac. Šteniatka sa samozrejme prikrmujú ale potrebujú aj mamičkine mlieko, aby sa im imunita pekne posilnila. Moyra bojuje, a nevzdá to, ale neprestávajte na ňu myslieť a držať a jej packy.
Prikladáme fotky z návštevy, ktoré sme mohli urobiť vďaka vám, vašej podpore a vďaka našej úžasnej dočaskárky. Pevne veríme, že Moyrine zdravotné problémy sú následkom iba jej silnej podvýživy a jej oddanej starostlivosti o potomkov. Vyšetrenia však ešte bude potrebovať a určite aj liečbu. Ďakujeme za Vašu podporu, Moyra VÁM ďakuje!!!

moyra 11a

 

AKTUÁLNE:
02. október 2014        Táááák a je to tu! Moyriné šteniatka sú už k odberu. Za ten čas, čo boli pri mamine sa z celej rodiny stali mediálne hviezdy, Moyru spoznávajú ľudia na ulici, tí šťastnejší, čo to majú blízko sa chodia s krpčekmi mojkať a pusinkovať :D. Šteniatka sa majú čulo k svetu, majú skoro 8 týždňov a sú neskutočné!! Prítulné, hravé, ukecané a veľa papajúce :D. Vďaka obetavej starostlivosti nielen ich mamičky, ale aj skvelej pani Editky zo šteniatok rastú plne socializovaní a všetky vykonávajú potrebu na podložku, sú učenlivé a bažia po ľudskom kontakte. Od malého malička vyrastajú obklopené láskou a nehou /tých prvých pár dní nerátam, na tie už dávno zabudli/, takže z nich vyrastajú plnohodnotní budúci členovia Vašej rodiny. Je ich 10 a každé je iné, chalani aj baby, hnedí aj čierni, aj fľakatí :). Stačí si len vybrať! :). V dospelosti predpoklad stredného vzrastu. Veľkosť bude s odchýlkami, niekto menší, niekto väčší, niekto mohutnejší, lebo už teraz sú medzi štendami veľkostné a mohutnostné rozdiely :D 
Kai, Karo, Kayla, Kendi, Kendra, Kenny, Kiera, Kimmi, Klara, Konan sa na vás tešia :)

Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand