ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

!!! Hľadá sa vrah !!!

!!! CHLADNOKRVNE JU POPRAVIL A MAL ZÁLUSK AJ NA NEHO !!!

POZOR, niektoré fotky nie sú vhodné pre citlivé povahy!!

Dnes poobede sme dostali hlásenie o dvoch postrelených psíkoch medzi obcami Ňárad a Pataš. Baby hneď utekali na miesto. Ona už nežila.. On krvácal z hlavy..
Ona ležala na ľavo, on na pravo od zavesenej šunky, ktorá mala zrejme slúžiť ako návnada, aby sa terče nehýbali.. Uprostred ničoho, bez svedkov, bez dôkazov... Pár kvapiek krvi na ceste.. Ona to schytala jedinou ranou do srdca.. On má roztrieštenú sánku, schytal to do hlavy..
/Strašne to chcem dopísať tak, aby to bolo čitateľné a pochopiteľné, ale celá sa klepem od zlosti a nevidím cez slzy.../ Lebo Ona už meno nikdy nebude mať.. On dostal meno Baris a bojuje o život!!! Má dolámanú sánku a je v šoku!!! Dostal prvú pomoc, analgetiká a priorita bola znížiť jeho teplotu z 41,4°C!!!

Ústami nevie pohnúť, jazyk si nevie ovládať a tak sa sám nedokáže schladiť ani napiť. Podľa RTG sú srdiečko a pľúca v poriadku, ale vôbec nemá vyhraté!!! Niekto chcel Barisa zlikvidovať, ale my za neho budeme bojovať do posledného dychu!!! Zajtra bude prevezený na veterinárnu kliniku Sibra centrum, kde ho čaká team špecialistov z oblasti chirurgie, neurológie a ortopédie. Ak je čo i len najmenšia nádej, že Baris bude môcť žiť, tak BARIS BUDE ŽIŤ!!!

Prosím, ak poznáte psíkov, alebo máte akékoľvek informácie ohľadom tohoto neľudského činu, kontaktujte nás. Anonymitu zaručíme!
A tebe, Ty,...

 

čo ťa človekom nazvať nemôžem odkazujem, že sa obzeraj za chrbát, nezhasínaj, lebo karma ti dýcha na krk!!!

Prosím držte Barisovi palce, modlite sa, potrebuje Vás všetkých!

Náklady na veterinu momentálne nevieme vyčísliť, ale s istotou vieme, že to bez Vašej pomoci nepôjde :( Prosíme za Bariska, ak máte možnosť podporiť jeho liečbu, budeme vďačné za každé euro!

Ďakujeme, že nám ponáhate pomáhať!

Číslo účtu:
Pre Slovensko Tatra Banka:
IBAN: SK4811000000002926895003
Účel platby: BARIS

Pre Českú republiku FIO (transparent):
2101538925/2010
Účel platby: BARIS

PayPal: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

2% z dane: https://dogazyl.sk/podporte-nas#dane_2

 

 

Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand