ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

Her name was Lola..


R.I.P. Lola ♡
Držali ste jej spolu s nami palce, my sme o ňu bojovali zo všetkých síl, robili sme všetko, čo sa dalo, ale niekedy všetko nestačí  Dnes sme sa s Lolikou rozlúčili, nakoľko sa jej zranenie neliečili, ale naopak, začali jej spôsobovať veľké bolesti a my sme ju nemohli nechať sa trápiť. Lolika odišla tíško, nenápadne, tak, ako zrejme prežívala doteraz...v našich srdiach ale zanechala hlboké stopy a dúfame, že aspoň trochu cítila našu lásku.
Odpočívaj v pokoji, drobček ♡ a skús odpustiť ľuďom...AKTUÁLNE 26.11.2016: Lola chodí! Je slabá a hladná a stále chce väčšinu ľudí zožrať zo strachu, ale nožičky používa a žiadna eutanázia sa nekoná! Ak pôjde všetko, ako má, v pondelok ju prepustia a bude na nás, aby sme ju dali psychicky dokopy. Až zosilnie, bude musieť podstúpiť operáciu, počas ktorej jej budú odstránené nádory, ktoré má na mliečnych žľazách, to ale až neskôr.

Her name was Lola, she was a ...pardon, ale tento príbeh nebude taký veselý, ako tá pesnička, spoločné majú len meno - Lola, lebo každý psík si zaslúži mať meno a niekam patriť...a takto nám začal víkend...
Okolo 17tej hodiny sme zachytili hlásenie, že v obci Horné Mýto auto zrazilo malú sučku, ktorá sa následne odplazila a ukryla v kukurici. Okamžite sme vyrazili na pomoc, lebo aj keď je útulok plný, zraneného psíka bez pomoci nenecháme.
Po tme, s baterkami sme sa vydali na pole, našťastie sme ju po pár metroch našli, ale ten pohľad trhal srdce. Chcela nás zožrať, bojovala, bránila sa, šok a bolesť jej nedovolili si uvedomiť, že jej chceme pomôcť..ale my sme jej museli pomôcť!
Naložili sme ju po troche boja a vyrazili na kliniku.
Kvôli vyšetreniu sme jej museli papuľku zaviazať, lebo neváhala použiť zúbky na každého, kto sa jej pokúsil dotknúť.
Záver? Neistý. Zlomeniny asi nemá, dokonca chvíľu postojí, v zadných nožičkách ale nemá reflexy. Na mliečnych žľazách nádory, vek cca 10 rokov, útvar veľkosti vajíčka v ohybe zadnej nôžky, zarastené pazúriky...proste, je na tom veľmi zle...dostala 24 hodín, aby sa zistilo, či strata reflexov nie je spôsobená opuchom miechy, čiže, ak sa zajtra postaví a rozchodí, mohla by ešte dostať šancu na normálny život...ak sa nerozchodí, necháme ju odísť...
Počas vyšetrenia som ju držala a šepkala jej do uška, že sa volá Lola, že je môj skvelý psík, že ju veľmi ľúbim - asi to počula prvýkrát v živote...a dostala aj prvú pusu svojho života, na utrápenú hlavičku a potom ešte veľa pusiniek a postupne sa mi aj pozrela do očí a ja som tak veľmi chcela, aby vedela, že mi môže veriť.
Prosím, myslite dnes na Lolu, aby neumrela bez toho, aby spoznala lásku a skutočný domov...zajtra vám dáme vedieť, ako sme dopadli.

Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand