ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

azyláci napísali list ježiškovi

vianoce 2014 web

Milý Ježiško!

Píšeme Ti v predstihu, lebo vieme, že je véééľmi veľa opustených psíkov v útulkoch, tak aby si mal čas aj na nás :) Momentálne bývame v útulku vo Veľkom Mederi a starajú sa o nás tety a ujovia z Dog Azylu. Super partička, ani sa nesťažujeme, máme vždy čo papať, čerstvú vodičku a neprší nám na hlavu. Je tu síce dosť zima, ale vždy nám zabezpečia super slamu a matrace, ktoré sa tak dobre trhajú, takže sa aj pohráme.
Dni ubiehajú jeden za druhým, stále rovnako... Cez víkendy je tu vždy rušnejšie, objavujú sa aj cudzí ľudia, a vtedy niektorý náš kamarát aj zmizne... Niektorí sa vrátia, pochvália sa, že boli na prechádzke, ale niektorých už nikdy nestretneme.. Kam idú? A prečo sa nevracajú?

Často sa tu omiela slovo "rodina"... Má to s tým ich zmiznutím niečo spoločné? Myslíš, že je rodina to miesto, kde nie sú mreže, je teplo a vždy voľný pelech? Tie spomínané prechádzky sa robia aj v tej rodine? Odpusť nám, že máme toľko otázok, ale my sme toto ešte nikdy nezažili a nevieme aké to je... Ježiško, Ty robíš zázraky... Myslíš, že by si nám mohol pomôcť zohnať tú rodinu? Čo k tomu treba? My okrem lásky, oddanosti, poslušnosti a vernosti nemáme nič... Myslíš, že by to mohlo stačiť?

A počuj, keď nám zoženieš tú rodinu a my odídeme, to bude znamenať, že ľudkovia z Dog Azylu môžu do nášho bývalého koterca vziať iných psíkov z ulíc? No, keď to takto funguje, tak Ťa veľmi ale veľmi pekne prosíme, pomôž nám dostať sa domov, aby sme uvoľnili miesto pre iné mrznúce psíky, ktoré nemajú čo papať :(

Prerátali sme to viac krát - síce nám vždy vyšiel iný výsledok, počítať asi nevieme - ale momentálne tu nie sú voľné miesta... Hmmm, to asi znamená, že naši kamoši vonku v tuhej zime sú odkázaní sami na seba, lebo my sme v bezpečí... Je nám z toho smutno :(
Nie sme si celkom istí, čo sú to Vianoce, ale vieme, že sa vtedy rozdávajú darčeky. Môžeme teda dostať na vianoce rodinu?
Ale počkaj, skôr ako to začneš vybavovať, vysvetlíš prosím ľuďom, že MY NIE SME VIANOČNÝM DARČEKOM, práve naopak, oni by boli darčekom pre nás?

Ježiško, Ty vieš aj zdieľať na Facebooku? Ani to nevieme čo znamená, ale vraj nám to zvyšuje šance na nový domov a možno by to Tebe uľahčilo robotu s hľadaním.. :)

Máme v Tebe plnú dôveru, pomôž nám.
Ďakujeme

Tvoji Azyláci

 

P.S. Keby si mohol pribaliť nejaké maškrty, granulky alebo konzervy, kým vybavuješ, budeme vďační :)

Keby si predsa nestihol nakúpiť granulky, toto je účet (alebo čo), kde vraj môžeš poslať peniažky a tety nám nakúpia :)
Číslo účtu: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
HESLO: vianoce

A keby si mal o nás nejaké otázky, nájdeš nás na webstránke OZ Dog Azyl, tu: http://dogazyl.sk/na-adopciu

(Na obrázku, z ľava: Ada, Arnie, Denzel, Cezar, Billy, Orion, Brian a Max)

Ešte raz Ti veľmi pekne ďakujeme a prajeme šťastné a veselé Vianoce! :)

Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand