ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca október 2017
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 46 cm
  • Váha / Gewicht: 14,5 kg

 

Veselý blázonko RASTY hľadá domov


Rasty, narodený cca október 2017, sa našiel spolu s Nerkom pri hrádzi v Hornom Bare. Chalani sa pár dní zdržiavali na rovnakom mieste, tak je dosť jednoznačné, že ich tam niekto "zabudol". Rasty bol veľmi škaredo zranený, jeho záchrana prišla ozaj v hodine dvanástej. Veľká tržná rana pod okom a mnoho menších rán na celej hlave už mal zapálené a škaredo hnisavé. Mal obrovské šťastie, že sa mu asi milimeter pod okom natrhla koža a tak neprišiel o oko. Našťastie sa zotavil veľmi rýchlo a vykľul sa z neho veselý, energický, zvedavý psík. Rasty je ľudomil :) Miluje ľudí bez rozdielu pohlavia, veku, výšky a váhy :) Túli sa hneď ku každému a svoju nekonečnú lásku dáva najavo objímaním. Hľadáme mu aktívnu rodinu, ktorá bude mať na neho dostatok času, dopraje mu prechádzky, výlety a samozrejme aj trocha výchovy, ktorá mu pomôže zorientovať sa vo svete :) Spoločnosť psíkov ani feniek mu nevadí, vie sa kamarátiť, ale treba ho usmerniť. Dominantní psíkovia mu vadia, vie si s nimi rýchlo urobiť poriadok. Má radšej fenky ako psíkov, ale ani od feniek si nedovolí čokoľvek. Rád sa háda, ale ani sám nevie prečo :) Vie pekne tolerovať aj spoločnosť mačičiek a je vhodný aj k väčším deťom. Energie má ozaj na rozdávanie, a je to sebaistý, priateľský spoločník, ktorý s Vami pôjde aj na kraj sveta :) Vodítko mu vôbec neprekáža, prechádzky má veľmi rád. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome kde by mal dostatok priestoru na svoje bláznovstvá, ale potrebuje celoročný prístup k svojej rodine. Ak by sa mal adoptovať do bytu, bude treba počítať s jeho energiou a zabezpečiť mu dostatok pohybu, a samozrejme doladiť hygienické návyky. Na svoju druhú šancu čaká od októbra 2020.


Rasty je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Rastyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: RASTY

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand