ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2013
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 30 cm
  • Váha / Gewicht: 7 kg

 

Zlatíčko LUNA hľadá domov


Luna, narodená cca január 2013, je mladé dievčatko, ktoré k nám prišlo z obce Jahodná. V krutej zime sa opustene túlala ulicami a prosila o jedno. Luna je rozkošná, priateľská slečinka, ktorá miluje ľudskú spoločnosť. Zo začiatku je trocha opatrná, ale veľmi rýchlo sa kamaráti aj s cudzími ľuďmi. Je nekonfliktná, štvornohá spoločnosť jej neprekáža, ale určite si nenechá skákať na hlavu od iného psíka a jej miska patrí iba jej :) Výchovy a usmernenia sa jej pravdepodobne nikdy neušlo, tak rada skúša svoje hranice, ktoré bude treba presne stanoviť :) Luna je ale veľmi kontaktná, bude sa rýchlo učiť a určite sa rýchlo prispôsobí životu v novej rodine. Vodítko v podstate ovláda celkom pekne, aj keď sa ešte občas vyľaká, ale nijak extra jej neprekáža. Prechádza sa pekne, neťahá, neskáče. V útulku sa jej však žiaľ veľa prechádzok neujde. Hľadá si rodinu, ktorá jej nedovolí aby im "prerástla cez hlavu", ale bude mať pochopenie pre jej počiatočnú plachosť a zo začiatku od nej nebude vyžadovať nemožné. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, kde by sa mohla na záhrade vybehať, ale výhradne s celoročným bývaním v dome. Je malinká, nie je uštekaná, takže dokonale vhodná aj do bytu. K hygiene ju bude treba naučiť, ale to určite rýchlo zvládne ;) Luna čaká na svoju druhú šancu od januára 2017.


Luna je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Lunu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: LUNA

 

1ab7 e33dLuna, (Alter wird noch präzisiert) ist ein junges Mädchen, die zu uns aus Jahodna gekommen ist. In der schrecklichen Kälte ist sie alleine rumgelaufen und hat nur um Eines gebeten. Luna ist reizendes, freundliches Mädel, das die Menschen sehr liebt. Am Anfang ist sie vorsichtig aber befreundet sich schnell mit allen, auch mit Fremden. Sie ist konfliktlos, vierbeinige Gesellschaft macht ihr nichts aus, aber Fressnapf gibt sie keinem :) Sie hat wahrscheinlich keine Erziehung erhalten, deshalb sollen die Grenzen festgestellt werden. Luna ist kontaktlieb, sie wird schnell alles lernen und sich in der neuen Familie anpassen. Die Leine beherrscht sie ganz gut, manchmal kriegt sie noch Angst aber nichts Schlimmes. Sie spaziert schön, sie zieht und springt nicht. Im Tierheim kann sie leider nur selten spazieren gehen. Sie sucht eine Familie, die Verständnis für ihre Scheu und Geduld mit ihr haben wird und sie nicht überfordert. Ideal wäre ihr bei einem Haus mit Garten, wo sie genug Platz zum Laufen hätte, aber ausschließlich mit dem Wohnen im Haus mit der Familie. Sie ist klein, bellt nicht, ideal auch für die Wohnung. Hygiene muss sie noch lernen, aber das kriegt sie schnell hin :) Luna wartet auf ihre zweite Chance seit Januar 2017.

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand