ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca apríl 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 53 cm
  • Váha / Gewicht: 22kg

 

Láskyplná fešanda KELLY hľadá domov


Kelly, narodená cca apríl 2014, k nám prišla so svojimi rovesníčkami Melly a Nelly. Fenky boli odobraté z katastrofálnych podmienok, kde sa nekontrolovane množili psíkovia. Majiteľ si následne z každého vrhu ponechával jedno šteniatko a ostatné.. :( Prišli k nám úplne zlomené, na smrť vystrašené, ale rýchlo zistili, že sú v bezpečí a už nikdy viac sa nemusia s nikým biť o jedlo a nemusia bojovať o svoj vlastný život. Vykľuli sa z nich mojkavé, veselé psie dámy, ktoré majú veľkú radosť zo života. Kelly je z trojice najväčším bojkom a najviac "utláčaná". Keď však nemá kamošky po blízku, lepí sa na človeka a keby vedela, číta mu aj myšlienky :) Je absolútne nekonfliktná, skôr submisívna k ľuďom aj psíkom a veľmi pekne sa správala aj v spoločnosti kocúra. Zo začiatku je trocha opatrná, ale veľmi rýchlo si zvyká na spoločnosť. Všetko je pre §u teraz nové. Nové zážitky, nový ľudia, nové podnety, ale v každej situácii sa správa ukážkovo :) Na vodítku sa vie veľmi pekne prechádzať, ale má rada keď dodržiava jej opatrné tempo :) Určite sa v novom domove veľmi rýchlo osmelí a bude Vám robiť veľkú radosť. Je to nenáročná, krotká fenečka, vhodná aj k starším ľuďom, ale výhradne ako spoločníčka a nie ako štekač na dvore. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, ale potrebuje celoročný prístup k svojej rodine. Ak by sa mala adoptovať do bytu, bude treba doladiť hygienické návyky a zabezpečiť dostatok pohybu. Je to veľmi lojálna, milujúca a oddaná psia dáma a na svoju druhú šancu čaká od februára 2020.


Kelly je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

Kelly je zaradená aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Kelly (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: KELLY

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand