ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca február 2019
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 37 cm
  • Váha / Gewicht: 13 kg

 

Občas trocha tvrdohlavý JOSHI hľadá domov


Joshi, narodený cca február 2019, k nám prišiel z Novej Bane. Jožko, ako ho voláme, bol držaný celý život v koterci, a keďže z koterca pár krát vybehol za slobodou, tak ho uviazali ešte aj na reťaz! Úplne zvrátené zmýšľanie, nezodpovednosť a ľahostajnosť voči cítiacej bytosti! Ale už je v bezpečí a môžeme sa sústrediť na nový začiatok. To, že sa ho nikdy nikto nedotkol, nikto ho nepohladkal, samozrejme zanechalo nejaké následky, ale odbúravame a Jozef je pripravený spoznať svoju novú rodinu. Hľadáme mu rodinu, ktorá má skúsenosti s tvrdohlavým teriérom a bude mať dostatok trpezlivosti a hlavne lásky na jeho výchovu. Je to super kamarát, veľmi rád sa pritúli, pomojká, ale prudké pohyby ho vedia ešte zneistiť. Netreba k nemu však dvesto stranový manuál, potrebuje sa iba cítiť v bezpečí a hlavne potrebuje byť milovaný :) Psíkov rád vyštekáva, ale pri správnom vedení sa aj to rýchlo odnaučí a bude sa kamarátiť :) Všetko sa u nás musel učiť od základov a stále sa učí. Je pozorný, kontaktný a na pekné slovo a piškótu aj poslúchne :) Vodítko ovláda bez problémov, prechádzky si užíva. K deťom ho neodporúčame a neznesie vo svojom okolí ani mačičky. Nesmierne si užíva slobodu vo výbehu a zvykol si už aj na koterec, lebo vie, že to je len prechodné a zase si bude môcť ísť zabehať :) Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale ako člen rodiny a nie ako zvonček na dvore. Je vhodný aj do bytu ale hygienické návyky bude treba samozrejme doladiť. Joshi čaká na svoju druhú šancu od júla 2020.


Joshi je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Joshiho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: JOSHI

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand